Oksıjen sensörü

Ekranda kac litre yaziyor tüketim. Eskiden 19 küsürdü. Lpg de kullaniyorsunuz herhalde. Cozdugunuze sevindim. Hakkaten adamin canini sikan bir durum..

Ekranda kac litre yaziyor tüketim. Eskiden 19 küsürdü. Lpg de kullaniyorsunuz herhalde. Cozdugunuze sevindim. Hakkaten adamin canini sikan bir durum..
Bugun istanbula gerken 5.6 ya kadar düştü 2 saattır trafıkten yenı cktm suan 8 kusurlerde gidiyorum uzun yoldayım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

pasha

0
Aracınız
Müsait olunca bir resim atarmısın yazılı kısımlarda görülecek şekilde

Sakarya’da tavsiye edeceğin usta var mı servis ve Honda Sinan harici ben de Sakarya’da yım ve bakım için nereye gideceğim bilmiyorum

Zorunda kalmadıkca sakaryadaki servislere gitmeyi düşünmüyorum, izmitteki enb honda sakaryadan 40 km uzakta ızmıt araba pazarına gitmeden sagda petrolun hemen yanı uzal değil yani gidip yaptırırım artık. İsim vermiycem bi yere gidiyordum samimi bulmadım, arabayı yapmadan önceki soyledıgı şukadar dedıgı fiyattan daha fazla diyince o an moralım bozuldu para değil herşey. Arabayı tamir ettirmek için benım düşüncem şu ben tek ustaya giderim ama ikili samimiyet az olmayacak ve arabayı ben demeden şunu yapmalısın buna gerek yok demesı lazım, sakaryada oyle bır hondacı bulamadım. Belkıde vardır gittiklerimde benı kendılerıne yakın görmediler sadece para oluyorum onlar için

Geri