Onemli: On hoparlorler hakkinda bilgi; fotolar; cam filmi montaji esnasinda foto

Ynt: Onemli: On hoparlorler hakkinda bilgi; fotolar; cam filmi montaji esnasinda foto

Ynt: Onemli: On hoparlorler hakkinda bilgi; fotolar; cam filmi montaji esnasinda foto

Videodan fabrika hoparlorunun demontaj sirasinda goruntulerini aldim.

Hoparlor miknatisinin cilizligina bakar misiniz? Arka camdaki kolonlar da benzer mikroskobik miknatislara sahipler.

Yok arkadas. Meshur Amerikan "Bose" firmasi bile bu ciliz miknatislardan bir mucize yaratip da iyi ses cikartamaz.
Fiziksel olarak mumkun degil.

Rezalet. Fiyasko. Skandal. [:-]

OIMxw3k.jpg

a6ppM8p.jpg

zizzTSl.jpg

nJ6vFgj.jpg

Onemli: On hoparlorler hakkinda bilgi; fotolar; cam filmi montaji esnasinda foto

sami abi almaya niyetiniz varsa 16cm bakın bi kaç ufak işlemle yerine saglıklı bir şekilde oturur daha iyi ses alırsînız bilginiz olsun.

Yaşasın tapatalk!

Haklisin Ismail arkadasim.

Youtube video'da eleman soyle bir hoparlor kablosu adaptoru de bulmus; Honda'nin orijinal kablosunu hic bozmadan,
kablo kesmeden, kablo lehimlemeden araya giren bir adaptor. Bulsam ben de alacagim:

uXcGlD3.jpg

Jr8XwDA.jpg

gvL8y4L.jpg

@Can

[quote author=avansis link=topic=428.msg5650#msg5650 date=1402248564]
sami abi almaya niyetiniz varsa 16cm bakın bi kaç ufak işlemle yerine saglıklı bir şekilde oturur daha iyi ses alırsînız bilginiz olsun.
[/quote]

[quote author=sk67a link=topic=428.msg5655#msg5655 date=1402252551]
Haklisin forumdasim.

Youtube video'da eleman soyle bir hoparlor kablosu adaptoru de bulmus; Honda'nin orijinal kablosunu hic bozmadan,
kablo kesmeden, kablo lehimlemeden araya giren bir adaptor. Bulsam ben de alacagim:

uXcGlD3.jpg

Jr8XwDA.jpg

gvL8y4L.jpg

@Can
[/quote]bu olayı biliyorum ledlere direnç baglarkende bu sistem vardı ama malesef bulamadım ama illaki müzik tesisatçılarında bulmak mümkün olur.

Yaşasın tapatalk!

Ta naaan. Ta ta ta taaaannnn... (sinemalardaki heyecan yaratan muziklerden!)

Amazon:

http://www.amazon.com/Metra-72-7800-Speaker-Adapter-Connector/dp/B0002BEPJY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1402252740&sr=8-1&keywords=honda+speaker+cable+adapter

Qjh4tIC.jpg

8)

[quote author=avansis link=topic=428.msg5656#msg5656 date=1402252676]
bu olayı biliyorum ledlere direnç baglarkende bu sistem vardı ama malesef bulamadım ama illaki müzik tesisatçılarında bulmak mümkün olur.
[/quote]

[quote author=sk67a link=topic=428.msg5657#msg5657 date=1402252831]
Ta naaan. Ta ta ta taaaannnn... (sinemalardaki heyecan yaratan muziklerden!)

Amazon:

http://www.amazon.com/Metra-72-7800-Speaker-Adapter-Connector/dp/B0002BEPJY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1402252740&sr=8-1&keywords=honda+speaker+cable+adapter

Qjh4tIC.jpg

8)
[/quote] abi anladımki siz kafaya birşey koymayın uçan ile kaçan bile kurtulamıyo elinizden

Yaşasın tapatalk!

Bende takinti seviyesinde. Farkindayim. Ama farkinda olunca takintilar gitmiyor.

[quote author=avansis link=topic=428.msg5658#msg5658 date=1402252914]
abi anladımki siz kafaya birşey koymayın uçan ile kaçan bile kurtulamıyo elinizden
[/quote]

[quote author=sk67a link=topic=428.msg5659#msg5659 date=1402253020]
Bende takinti seviyesinde. Farkindayim. Ama farkinda olunca takintilar gitmiyor.
[/quote]bunu birde aliexpresde aratın amozon kargo fiyatları çok abartılı.

Yaşasın tapatalk!

Geri