OPET SHELL PO BP SiZCE HANGİSİ

Aracınız
Merhaba arkadaşlar civic fc5 exucuvite eco sahibiyim ilk lpgli aracım sizin bilgi birikimlerinizden yararlanmak istiyorum sizce hangi gazı kullanmalıyım.
98a6bc12bf0a4efde9b5ff81a33853da.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Musa

0
Aracınız
Normalde hepsi aynı hocam hepsi aynı dolum tesisinden geliyor. Burada istasyonlarının denetimi önemli. Shell ve opet gayet iyi.

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba; Aslında önemli olan petrol şirketi değil. Neden mi? Hile yapacaklar Allah korkusu yoksa zaten yapıyorlar...Nedir bu hile yada hırsızlık...? Petrol şirketleri dolum tesislerinden aldıkları bir veya iki tanker LPG (likit petrol gazı) nın yanında bir tanker de ev tüpü gazı alıyorlar.Adam alabiliyor, lisansınıda almış. Ev tüpü lpg`ye göre daha ucuzdur! İkisi birbirine karıştırılınca LPG fiyatını olması gerekenin altında satıyorlar. Aldıgın lpg ile az km.yapınca da petrol bana hava basmış diyorsun! Hava basma yok..dediğim gibi tamamen karışımla alakalıdır.. Büyük şirketlerden alman yada tanıdık birinden daha iyi olacaktır..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bence de çok fark etmiyor. Şehir içi sık kullanılan bir istasyon ve marka garantisi önemli.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dostum ben Shell'den şaşmayanlardanım arkadaşlarımda bende çoğunu deneyip en uzun götüren ve en önemlisi içimizi rahat ettiren olarak Shell de karar kıldık 3 kuruş fazla olsun temiz olsun kampanyaları güzel hem

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
shell benzini Vpower nitro koyarim her zaman lpg yide oradan alirim.
Ayni sirket ayni istasyon her zaman. LPG su an 2.85 Vpower 5.35 lira .

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Çok teşekkür ederim yorumlarımız için arkadaşlar maslak opetten dolduruyordum bundan sonra tercihim shell olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İzmir'de Shell in litre fiyatı diğer üç markaya göre her zaman daha ucuz oluyor, o yüzden ilk tercihim shell yoksa petrol ofisi :)

Aracınız
1,2 corsa vardı Ankara şehir içi ölçmüştüm hepsini çok geziyordum o zamanlar 38 lt gaz ile hatırladığım kadarıyla en uzun mesafe giden şehiriçi tabi opetti 457 km yol yapardı o zamandan beri hep opeti tercih ederim

Geri