Civic FB7 Orjinal kaucuk paspas sabitleme

kara82

0
Aracınız
[MENTION=1306]kara82[/MENTION] Teşekkür ederim fotoğraf için. Anladığım kadarıyla klipsler zemine monte edilmiş paspasın deliklerinden geçerek kilitleniyor. Sizinkilerin zemine sonradan mı takıldı?
Evet ben yapilisini gormedim ama, klipsler icin zeminde delik acilmis olmasi lazim.

yau

0
Benimki yerinden oynamisti elime aldim inceledim, daha cok mandala benzettim zemine tutunma acisindan:))

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar klipsleri bugün servisten aldım ücret vermedim, aracı alırken takmamışsınız dedim birde üstüne kızdım :)

Klipslerin mandal kısmı arabanın tabandaki halısına giriyor, geçirdikten sonra üzerine basınca kendini halıya kitliyor, sonrası basit paspası takıp klipsi çevir.
Resimlerini ekliyorum,

dkXPvpZ.jpg

gKasj6s.jpg

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] teşekkürler bende bunu merak ediyordum. Daha önce servise (Ayışığı Istanbul) sordum, aynı şekilde klipsleri vermemişsiniz dedim. Fakat beklendiği gibi genelde torpido içine koyuyoruz belki atmışsınız gibi laflar etti. Ellerinde olmadığını yeni gelen araçlardan kalanlar var mı diye bakacakların falan söyledi başından savmak için. Tekrar gittiğimde yok bulamadım falan dedi... yani parasıyla da alamıyoruz maalesef...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

speedg

0
Aracınız
Arkadaşlar klipsleri bugün servisten aldım ücret vermedim, aracı alırken takmamışsınız dedim birde üstüne kızdım :)

Klipslerin mandal kısmı arabanın tabandaki halısına giriyor, geçirdikten sonra üzerine basınca kendini halıya kitliyor, sonrası basit paspası takıp klipsi çevir.
Resimlerini ekliyorum,

dkXPvpZ.jpg

gKasj6s.jpg
selam hangi servis acaba bende de yok klips bende gidip bir kızayım :) sadece şöför tarafında var bildiğim kadarıyle klips yeri paspas da

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
selam hangi servis acaba bende de yok klips bende gidip bir kızayım :) sadece şöför tarafında var bildiğim kadarıyle klips yeri paspas da

İzmir Çamkıran, ön iki pas pas içinde klips yerleri mevcut.

Geri