Orjinal silecek lastiği nasıl değiştirilir?

Arkadaşlar merhaba
Uzun süredir sizleri takip ediyorum .bugün sizlere hondalarin (fd6 2012 için denenmistir) sileceklerini yenilemeyi anlatacağım Öncelikle sileceklerinizin üzerinde bir mandal var onu yukarı kaldırıyoruz.
*sileceklerin aşağı çekip yuvasından çıkarıyoruz.
*silecek lastiğini ok yönünde çekip çıkarıyoruz.
*lastiklerin iki tarafında teller var. Onları hiç bozmadan düzeltmeye çalışmadan çıkartıyoruz.
*dışarıdan tedarik ettiğimiz silecek lastiğinin en üst kısmına yerlestiriyoruz. Büyük gelecektir sıkıntı yapmayın.
*kısa olan taraftan lastiğin 1 yapragi yukarıda kalacak şekilde ittirerek yerin ne oturtuyoruz.
*uzun kalan kısmı makas ile 1cm uzun bırakacak şekilde kesip atıyoruz.
*işlem tamam.
Bugün serviste 110tl takımına verdikleri sileceklerimi çiftini 5tl ye değiştirdim sadece 5 dk aldı.

Lastikleri kadıköy hasanpasadan tedarik edebilirsiniz.

Orjinal sileceklerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Muz silecekler camları çizip ses yapması dan sıkılan veya tel masa görüntüsünden sıkılanlar için inadına orjinal kullanmaya devam ediyoruZ. Servislerin soygunlarindan bulanlar için...
Anlamayan veya destek isteyenlere yardımcı olabilirim...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hocam bana lazım bu lastiklerden, Hasan Paşa nin neresinde tam olarak

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akuscu

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba
Uzun süredir sizleri takip ediyorum .bugün sizlere hondalarin (fd6 2012 için denenmistir) sileceklerini yenilemeyi anlatacağım Öncelikle sileceklerinizin üzerinde bir mandal var onu yukarı kaldırıyoruz.
*sileceklerin aşağı çekip yuvasından çıkarıyoruz.
*silecek lastiğini ok yönünde çekip çıkarıyoruz.
*lastiklerin iki tarafında teller var. Onları hiç bozmadan düzeltmeye çalışmadan çıkartıyoruz.
*dışarıdan tedarik ettiğimiz silecek lastiğinin en üst kısmına yerlestiriyoruz. Büyük gelecektir sıkıntı yapmayın.
*kısa olan taraftan lastiğin 1 yapragi yukarıda kalacak şekilde ittirerek yerin ne oturtuyoruz.
*uzun kalan kısmı makas ile 1cm uzun bırakacak şekilde kesip atıyoruz.
*işlem tamam.
Bugün serviste 110tl takımına verdikleri sileceklerimi çiftini 5tl ye değiştirdim sadece 5 dk aldı.

Lastikleri kadıköy hasanpasadan tedarik edebilirsiniz.

Orjinal sileceklerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Muz silecekler camları çizip ses yapması dan sıkılan veya tel masa görüntüsünden sıkılanlar için inadına orjinal kullanmaya devam ediyoruZ. Servislerin soygunlarindan bulanlar için...
Anlamayan veya destek isteyenlere yardımcı olabilirim...

Hocam Merhaba Videolu anlatım yapabilseniz çok güzel ve arkadaşlar için daha aydınlatıcı olurdu.Saygılar.

Video gelemedim maalesef ama kolay herkes yapabilir
Burada önemli olan servise boşa para vermemek .
Ne gereği vari aciklamakti.
Ben 30000 bakımı için 1100 tl ücret ödeyen birisi olarak artık servise boşa para vermemeye karar verdim....

Video cekemedim maalesef ama kolay herkes yapabilir
Burada önemli olan servise boşa para vermemek .
Ne gereği vari aciklamakti.
Ben 30000 bakımı için 1100 tl ücret ödeyen birisi olarak artık servise boşa para vermemeye karar verdim.... Bu paylaşımın amacı buydu. Tabiki mekanik ve büyük sorunlarda servisi tercih ederim ama ufak işlerde gerek yok

Hasanpasa ıett garajının tam karşısında demirciler oto mu neydi tam sokak başında görür sunuz zaten

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3997]aykut585[/MENTION] Elinize sağlık :eek:k:

Geri