Oto yıkamacılara dikkat!!!

Arkadaşlar normalde aracımı yıkamacıya vermem ama 2 kez verdim 2sinde de sorun oluştu.ilkinde su tabancasını yakın tutup kapatınca ucu kaputa gelmiş küçük ama gıcık yerde göçük oluşmuş(Allah'tan şeffaf folyo yaptırmışım)dün akşam verdiğim yılamacı ise sabah güneşte gördüm ekranı çizmiş bi de torpidonun üstündeki aluminyum görünümlü yeri çizmiş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar normalde aracımı yıkamacıya vermem ama 2 kez verdim 2sinde de sorun oluştu.ilkinde su tabancasını yakın tutup kapatınca ucu kaputa gelmiş küçük ama gıcık yerde göçük oluşmuş(Allah'tan şeffaf folyo yaptırmışım)dün akşam verdiğim yılamacı ise sabah güneşte gördüm ekranı çizmiş bi de torpidonun üstündeki aluminyum görünümlü yeri çizmiş

Çok uzun süredir aracını yıkamacı da yıkatmayan birisi olarak yazdıklarınıza katılıyorum, mecbur kalınır ise sadece dış yıkama yaptırmak en sağlamı.

Buzzi

0
Bugün arabamı aoutowax ta iç dış yıkattım normalde 25 tl grupanyda kanpanya var 12 TL çok güzel yıkıyorlar paket seçenekleri var istanbulda olan arkadaşlar baksın.benimde sabah dikkatimi cekti adamlar dabıl teybi silmemiş sanırım zarar vermemek için
38c38635804193df2d3460636670c383.jpg

dnzkrt

0
Aynen katılıyorum bi tane bezle her yeri siliyorlar dışını torpidoyu önceden mecbur kalınca dışını yıkatıyordum artık onuda yaptırmıyorum

byrm

0
Aracınız
önceki aracım fb7 yi, yıkamacı gözümün önünde arabanın dışını sildiği bezle içini silmeye kalktı uyardım.
eğer dışta kullanılan bezle arabanın içini de silerseniz zamanla bakteri oluşup kötü koku gelmesine sebeb olacaktır.

Aracınız
Bende hiç istemeyerek yıkamacıya yıkatmak zorundayım henüz memnun ayrıldıgım olmadı. Herzaman ya su lekesi bırakıyorlar ya kir lekesi ya bir yerini eksik yapıyorlar. öle 4 4lük yıkamacı daha görmedim. Birde araç çok kirli ise sinek lekesi falan olunca ne oldugu belirsiz kimyasallar sıkıyorlar boyaya falan zararı olabilir diye düşünüyorum. Ben zamanım varsa sonax ın sampuanı ile yıkıyorum ne kireç lekesi kalıyor nede bişey arabam cilalanıyorda ama gel görki zaman olmuyor.

Geri