Otomatik civic

ercix

0
Herkese merhabalar otomatik 2008 civic ile dün 900 km yol geldim yolculuk bitmeye yakın kırmızı ışıkta durdugumda boşa aldığım an akü ve yağ lambası yandı D ye aldığımda araç yürümedi stop ettim çalıştırdim normale döndü yola devam ettim
Araba bagaj dahil doluydu Klima full açıktı multimedya teyp açıktı yağı 2000 km önce değişti 5-30 kondu
Bilgisi olan arkadaşlar fikir verebilir mi saygilar herkese

Aracınız
Aküyü en son ne zaman değiştirdiniz? Genelde aküleri çok çabuk süzüyor.

Bizim aküler 45 lik sanırım. Bu da bazı sıkıntılar yaratıyor. Emin değilim yanlış bilgi olmasın, multimedya da çok emiyor sanırım.

Çözüm olarak daha güçlü bir akü is yapar mi

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sadece multimedya fazla bir şey çekmez. Amfisi çok güçlü değil fakat harici amfi ile araç çalışmıyorken uzun süre dinlerseniz o problem yaratabilir. Aküler 45lik bu arada. Benim aracımda amfi var sub dahil, 45lik aküyle problem yaşamadım. Öyle 1 senede bitecek bir şey değil

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu ilgili bölüme taşındı.

Akü Kutup başlarına baktım ciddi oksit yapmış sorun bundan kaynaklanmis olabilir mi
arac calisirken ilk marsda akuye ihtiyac duymazmi. Calisir halde akuyude sokseniz araba calismaya devam eder sorun aku gibi durmuyor. Lpg li ise arka depo lpg kesicilerine baktirmanda fayda olabilir. Yakitla alakali bir durum gibi. Gecmis olsun

Geri