Otomatik Fd6 honda civic arıyorum.

Hocam yanlış anlama dediğin rakamlara VTEC 2 es alabilirsiniz fd6 da da hasar kayıtlı bulursunuz ama ocaktan sonra durum ne olur bilmem marttan sonra tekrar hareket baslar

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Est. hocam gönül ister ki sıfır alabilmek ama bakalım bekleyeceğiz fd6 için bu bekleme sürecinde de maddi yönden toparlanabilirsem kısmet olursa bütçe artabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Araç temiz olsun ikisinden de memnun kalirsin

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

eray

0
Merhaba arkadaşlar siteye bir kaç hafta önce üye oldum fakat yazma imkanım olmadı. 2006-2007 temiz premium otomatik vites honda civic arıyorum sitede satmak isteyen olursa ya da bildiğiniz önerebileceğiniz araç varsa çok memnun olurum. 35.000 tl (max) bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Merhaba Teşviğini kırma anlamında yazmıyorum ama....maalesef bu fiata 2006-2007 temiz premium otomatik vites honda civic alamazsın ....
sadece şunun için yazdım önlemini ve gardını al ...gerekiyorsa 3-5 daha bul 39-40 bin liralara çık 2007-2008 bandında Elegance veya bin lira daha az fiata Premium kulvarında gez arabanı bul ve bin gitsin selamlar saygılar .

Geri