otomatik kapi kilitleme modulu

Arkadaslar herkese meraba, gunumuzde hemen her aracta hiza duyarli kapi kilidi var ancak bizim araclarda yok. Bende bu eksikligi gidermek icin yaptigim kisa arastirma sonucunda asagida linlini verdigim CIN MALI urune ulastim. OBDII girisine takiiyor ve hiza duyarli olarak kapilari kilitliyor. Bunu tabiki aracin gonderdigi sinyallerle yapiyor yani bizim deyimimizle aracin 'beynine' sinyal gonderiyor. Sonucta benimde istedigim sey tam olarak bu ama Urun cin mali olunca 2 defa dusunmek gerek ve ortada beyine gonderilen sinyaller var. Benim merak ettigim acaba araca bir zarar verirmiyim 3 kurusluk mal alip rezil olurmuyum sonucta zarar gelmesi muhtemel yerler pahali parcalar.

Ben tercih etmezdim,

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Sonuçta Manuel kilitleme var. Riske değer mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim icin onemli olmasa zaten riske atmam ve azda olsa para vermem ama olsa cok iyi olacakti neyse artik 2 kisi yapma diyor sansimi zorlamayim

Bence denemeye değer, bir sorun olduğunda OBD'den cihazı çıkartırsın. Ne gibi zarar verebilir ki?

son007

0
Aracınız
Konu eski fakat belki ihtiyacı olan olur ben fd6 da bu modulu 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum

Aracınız
[MENTION=3299]son007[/MENTION] Bu nasıl kullanılıyor peki.belirli bir hızı alınca otomatik olarak kapıları kilitliyo galıba.

son007

0
Aracınız
kusura bakmayın bir süredir foruma girmiyordum yeni gördüm. Montaj basit, FD6 için modulu obd soketine takıyorsunuz. Ayrıca modulden 1 tane kablo çıkıyor onuda direksiyonun olduğu yerdeki bir sokete takıyorsunuz. Boylece modul aktif oluyor. Otomatik vites için D ye taktığınız anda kapılar kilitleniyor. P ye getirdiğinizde ise açılıyor. Manuel içinse hıza duyarlı olarak kilitleme yapıyor diye biliyorum

Aracınız
Ben de otomatik kapı mekanizması yok mu diye aratırken denk geldim konuya , 2014 premium var , şaşkınım nasıl bu özellik olmaz diye!

Geri