Otomatik kapı kilitleme

Ad Soyad
Mehmet Kemal demir
Aracınız
Civic FE1 2021
İyi günler. Araç hareket edince otomatik kapı kilitleme ile ilgili bilgiye rastlamadım. Bu konuya ait bilgisi olan var mı ? Malum yeni aldık aracı çocuk araçtayken kapıyı açma ihtimali yüksek. Bir haftadır videoları izliyorum ama hiç dek gelmedi. Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
İyi günler. Araç hareket edince otomatik kapı kilitleme ile ilgili bilgiye rastlamadım. Bu konuya ait bilgisi olan var mı ? Malum yeni aldık aracı çocuk araçtayken kapıyı açma ihtimali yüksek. Bir haftadır videoları izliyorum ama hiç dek gelmedi. Teşekkürler.

Hareket halindeyken kapıların otomatik kilitlenmesi çocuğunuzun kapıyı açmasına engel değildir. Çocuğun kapıyı açmasını istemiyorsanız arka kapılarda bulunan çocuk kilitlerini aktif etmek durumundasınız. Böylece kapılar dışarıdan açılabilecek, fakat içeriden açıklamayacaktir.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mehmet Kemal demir
Aracınız
Civic FE1 2021
Çağdaş bey cevabınız için teşekkürler. Araç hareket edince daha önceki arabalarımda otomatik kilitlenme söz konusuydu. Yani insanlık hali bazen unutuyoruz ama öyle bir sistem varsa daha ii olurdu.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Çağdaş bey cevabınız için teşekkürler. Araç hareket edince daha önceki arabalarımda otomatik kilitlenme söz konusuydu. Yani insanlık hali bazen unutuyoruz ama öyle bir sistem varsa daha ii olurdu.

Bildiğim hiçbir Civic'te o özellik yok. Fakat AliExpress gibi yerlerde bunu yapan modüller var. Ben FB7ye almıştım. Yalnız kaza anında o kilitler açılıyor mu diye içime bir şüphe düşmüştü. Kaza anında arabanın kilitli olması, dışarıdan ulaşıma kapalı olması hoş olmaz diye düşündürdü.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Özkan Çankaya
Aracınız
Civic FE1 2021

Vw de vardı çok güzel özellik fakat bunlarda yok bende yokluğunu çok arıyorum çocuk dışında gasp olayları içinde önemli

Geri