Otomatik Kararan Dikiz Aynası Montajı

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=3316]senkron[/MENTION] hocam selam. Ürünü sanırım 1 aydır kullanıyorsun. Yorumlarını rica edelim. Gece işlevselliği olarak kalite ve performansı nasıl ?

[MENTION=964]maksu[/MENTION]. Selam. Şöyle anlatayım, ben ışıktan çok rahatsız oluyorum özellikle gece sürüşlerinde aşırı rahatsız oluyorum. Bundan 1 hafta kadar önce gece trafik ışıklarında beklerken tam arkama bir araç yanaştı, farları çakma sonradan takılan xenon du sanırım. Kısalar yanıyordu ama inanın uzundan beterdi. Yan aynalardan araca bakamadım, iç dikiz aynadan bakınca iyi ki almışım bu aynayı dedim. Bana bu cümleyi kurdurabildiyse benim için olay bitmiştir çünkü kolay kolay her ürün bunu başaramaz. Mesela aracım bana bu cümleyi kurduramadı ayna parasını hak ediyor ama bu araç bence parasını hak etmiyor.

Aracınız
[MENTION=3316]senkron[/MENTION]

Bu faydalı paylaşım için çok teşekkür ediyorum. Aynayı serviste sormuştum geçen yıl 700 tl demişlerdi şimdi ise 52 dolara hallettim ve bir kaç gün önce elime ulaştı. Cumartesi samsun çimartta rica edeceğim servisten takmalarını artık takmazlarsa kendim senin burdaki rehberini izleyerek kendim yapmaya çalışacağım. Emeğine sağlık diyor kazasız belasız sürüşler diliyorum..

yau

0
Ekli dosyayı görüntüle 3171

Aşağıdaki fotoğrafta tornavidanın ucu ile gösterdiğim kısmındaki mandala basarak soketi çakmaktan çıkarın. Daha sonra sokete gelen beyaz kabloyu ( artı uç) aliexpresten aldığımız konnektöre takın konnektörün diğer ucuna da aynamınızın kırmızı kablosunu takın. Konnektörü pensenin arasına alıp sıkınca kabloları birbirine eklemiş olacaksınız.
Konnektörün kapağınıda kapadınız mı işlem tamamdır. Hayırlı olsun yeni aynamızın montajı tamamlandı.

Ekli dosyayı görüntüle 3172

Merhaba aynayi az once teslim aldim,teyit etmek icin soruyorum cakmakligi sökunce beyaz kabloya konnektor araciligiyla baglayalim demissiniz fotografta kirmizi goruyorum yaniliyor muyum...

Merhaba aynayi az once teslim aldim,teyit etmek icin soruyorum cakmakligi sökunce beyaz kabloya konnektor araciligiyla baglayalim demissiniz fotografta kirmizi goruyorum yaniliyor muyum...

Merhaba [MENTION=392]yau[/MENTION]. Çakmaklığın konnektöründe beyaz renkli kablo var o kablo + uç. Fotoğrafta gördüğün kırmızı aynamızdan gelen kırmızı kablo, yani kırmızı ve beyaz uçlar birbirine bağlanacak. Servisin montaj yapacağını düşünmüyorum ama yine de şansınızı deneyin.

[MENTION=3316]senkron[/MENTION]

Bu faydalı paylaşım için çok teşekkür ediyorum. Aynayı serviste sormuştum geçen yıl 700 tl demişlerdi şimdi ise 52 dolara hallettim ve bir kaç gün önce elime ulaştı. Cumartesi samsun çimartta rica edeceğim servisten takmalarını artık takmazlarsa kendim senin burdaki rehberini izleyerek kendim yapmaya çalışacağım. Emeğine sağlık diyor kazasız belasız sürüşler diliyorum..

Teşekkür ederim. Servis cevabını [MENTION=392]yau[/MENTION] arkadaşıma vermişim :) yanlışlıkla.

Aracınız
Teşekkür ederim. Servis cevabını [MENTION=392]yau[/MENTION] arkadaşıma vermişim :) yanlışlıkla.

Randevu alırken belirttim dışarıdan getirilen aksesuarları takmadıklarını ama yine de getirin arkadaşlar bir baksın yapabilecekleri bir şey varsa yaparlar dediler ama bakalım rica edeceğiz olmaz derlerse de canları sağ olsun iş başa düşecek ve uğraşacağız artık...

yau

0
[MENTION=3316]senkron[/MENTION] sagolasin, ayna cok cabuk geldi sasirdim..

Belli olmuyor bazen 10-15 gunde gelirken bazende 30 gunu bulabiliyor urunlerin gelmesi. Genelde pahali urunler daha hizli geliyor.

Geri