Otomatik kilit

• Konuyu başlatan Sonkral01
  • Başlangıç tarihi
S

Sonkral01

Guest
2019 civic Fc5 Seyir halinde kapılar otomatik kapanmıyor bilgisi olan?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
2019 civic Fc5 Seyir halinde kapılar otomatik kapanmıyor bilgisi olan?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben sırf bu konu için honda Türkiye ile görüştüm, ama maalesef bir ayar olmadığını bu özellik bulunmadığını söylediler.
Bu bizim güvenliğimiz için böyleymiş.

Aracınız
Cam ayna kapatma modülü taktırdım onun özelliği olarak var araç 10 km hıza ulaşınca kapatıyor kontağı kapatınca yada sürücü kapısını açınca açılıyor tabibi içerdeki kitleme düğmesi ile de açılabiliyor

iPhone X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
250 TL karsiliginda bende serviste taktirdim butun camlari otomatik kapatiyor ve kapilari kitliyor 10 km/h ulasincada otomatik kitleme yapiyor

Aracınız
Civic FC5 2019
En üst paket al sonra bu özellikleri ekmek için para harca! Bana anlamsız para tuzağı gibi geliyor, takdir sizin

Suzuki,Toyota,Mazda,Honda arabalarım oldu. Mitsubishi aracı da detaylı inceledim. Japonların bu konuya karşı sanki takıntıları var. Hiçbirinde hızla duyarlı kapı kilidi yoktu. Neyse ki çözümü basit

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
N11 de 190 tl cam ayna sanruuf ve merkezi kilit modülü montajı da kendiniz yapabilirsiniz çok basit montaj videolarını da gönderiyorlar. Ben aldım süper oldu çok memnunum şuan kendisi aynayı, camları ve sanruuf u kapatıyor 15 km hıza ulaştığında merkezi kilit devreye giriyor.

TA-1033 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ali G.
Aracınız
Civic FE1 2021
Güvenlik açısından sorun oluşturduğu için koymuyorlar, sonradan da eklettirmenizi tavsiye etmem, bu özelliği barındıran araçlardan da sonraki modellerinde yeniden kaldırıyorlar. Kaza, yangın vs. anında araç içinde kilitli kalma ihtimalinizin olduğunu unutmayın.

Geri