Otomatik kilitlenme Durumu

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba,

Aracım 2015 Civic. Bugün başıma bir talihsizlik geldi. Aracıma hırsız girmiş fakat hiçbir zorlama yok kapılarda. Aracımı en son haftasonu kullanmıştım. Kilitleyip kilitlemediğimi hatırlamıyorum. Aracın yanından anahtarla beraber ayrıldığımızda belli bir süre sonra araç kilitlenmiyor mu? Daha önce benzer bir durum başına gelen var mı? Aracın açık unutulması, kilitlenme ile ilgili ?

Saygılarımla,

Aracınız
Malesef araç otomatik kilitlenmiyor sadece açtınız kapılara dokunmadınız bir sure sonra kendisi kilitliyor onun dışında kilitlenme yok

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Teşekkürler cevabınız için, servis i aradım onlarda aynısı söylediler. Yurtdışı modellerinde varmış sadece. Yurtdışı modellerinde anahtarı bagajda unutsanız dahi otomatik bagajı açarken bizde hiçbiri yokmuş malesef :(

Aracınız
Honda'nın en büyük eksiklerinden biri diyebilirim buna woswosun en alt modelinde bile var kaç kere arabayı kilitledim mi diye geri dondum alışamadım bende bir turlu

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1101]Zapiekanka[/MENTION] Hocam geçmiş olsun, [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] arkadaşımız cevabı vermiş, hırsız bir şey yapmış mı?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Tekrar geçmiş olsun. Umarım değerli eşyanız yoktur. Ayrıca kilitledikten sonra 2. kere bastığınızda flaşör yakmaması da ayrıca bir şey. otoparkta aracı ararken açıp kapatmak lazım. uzakta açtınız aracı göremediniz ve mesafeden dolayı tekrar kilitleyememek de en basit bir senaryo.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam teşekkürler, çok bir zararım yok. Araca veya üzerindekilere pek zarar vermemiş. Acil durumlar için biraz benzin parası tutuyordum, onu almış, güneş gözlüğü, parfüm gibi kişisel eşyaları almış, ruhsata, navigasyona hiç dokunmamış. Herhalde zamanı azdı.

Bundan sonra her kilitlediğimde kapı kollarını bir kere daha çekeceğim kontrol amaçlı :)

Geri