Otomatik şanzıman arızası hk.

Aracınız
Civic ES7 2002
2002 civic vtec aracım son iki gündür sabahları 2. vitese geçince titreme yapıyor ve tekliyerek gidiyor gibi ısınınca hiç birşey yok çok güzel vites tepkimesi ve bu sabah o titreme daha uzun oldu araç gitmemeye basladı. Manuel araclarda baskıyı sıyırması gibi ve sonunda tamamen yolda kaldım P haricinde hiç bir vites yok ...
Bu arızadan daha önce başına gelen varmı?

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic ES7 2005
2002 civic vtec aracım son iki gündür sabahları 2. vitese geçince titreme yapıyor ve tekliyerek gidiyor gibi ısınınca hiç birşey yok çok güzel vites tepkimesi ve bu sabah o titreme daha uzun oldu araç gitmemeye basladı. Manuel araclarda baskıyı sıyırması gibi ve sonunda tamamen yolda kaldım P haricinde hiç bir vites yok ...
Bu arızadan daha önce başına gelen varmı?

Şanzıman yağını kontrol ettiniz mi?

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Normalde şanzıman hata verip kendini kilitlemesi gerekir eğer kilitlediyse açsanız bile kesinlikle baktırın şanzıman yağınızı kontrol ettirin büyük sorun çıkmadan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selenoid valflerini kontrol ettirmeniz gerekir Baskıyı sıyırma diye bir olay yok. Otomatik sanzımanın içinde kavrama yapan taşlar mevcut bunların içinde. Balatalar var eğer taşların orlingleri yanlışsa eğer balatalarda yanmıştır. resim atıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic ES7 2002
Fırsat bulup acamdım daha sanjumanı da actıgımda cıkck bakalım balata setini conta senını degıstrcz gbı komple hayrlsyla.....

Geri