otomatik uzun far sistemi

mali

0
merhaba formda ve hondada çok yeniyim. otomatik uzun far sistemi kitapcıkta yazıyo ama varmı yokmu nasıl aktif ederim bulamadım (araç 2017 executive)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Otomatik uzun kisa far gecisi yok bildigim kadariyla kardes ayni araci kullanıyoruz, sadece otomatik yanma ve kapanma ozellikgi var kısa farların

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mali

0
honda servisi ile görüştüm executive modelinde otomatik uzun far sisteminin olduğunu uzun yol esnasında farlar kısada iken kendi otomatik olarak uzuna aldığını söylediler. ( sistemi kendim test etmedim.)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hic zannetmiyorum bu bahsettiğiniz özellikler üst sınıfta dahi opsiyon olabiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bende executive kullanicisiyim farin yola vurma derecesini ayarlamayi sordum ona otomatik demişlerdi öndeki aracı rahatsız etmeyecek şekilde kendisi ayarlıyor dedi bayi

EVA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
benim bildiğim ne otomatik olarak ayarlıyo ne de uzuna otomatik olarak geçiyo. ( 5000kmdir hiç otomatik olarak uzuna almadı ) kaldıki far çok yukarı bakıyo önümdeki ve karşıdan gelen araçların bi çoğunu rahatsız ediyo, Gece yolculuklarım selektörleşmeyle geçiyo. Nereden ayarlandığını bilen yardımcı olursa sevinirim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5867]zalımus[/MENTION] Araç executive ise bu ayarı kendisi yapıyor, elegance ve altı donanımlarda kademeli olarak yukarı veya aşağıya farın açısını ayarlayabileceğiniz bir düğme bulunuyor.

Aracınız
[MENTION=5867]zalımus[/MENTION] Araç executive ise bu ayarı kendisi yapıyor, elegance ve altı donanımlarda kademeli olarak yukarı veya aşağıya farın açısını ayarlayabileceğiniz bir düğme bulunuyor.

araba executive fakat dediğim gibi hiç bir şekilde farların ayar yaptığını, hareket ettiğini görmedim veya hiç bir incelemede duymadım, okumadım. Farlar fazlaca yukarı bakıyor ve karşıdan gelen ya da önümde seyreden araçları faylasıyla rahatsız ediyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
araba executive fakat dediğim gibi hiç bir şekilde farların ayar yaptığını, hareket ettiğini görmedim veya hiç bir incelemede duymadım, okumadım. Farlar fazlaca yukarı bakıyor ve karşıdan gelen ya da önümde seyreden araçları faylasıyla rahatsız ediyor.

Otomatik far ayarının haricinde bir far ayarı daha var ama anlamıyor iseniz kurcalamayın, servisten yapmalarını talep edebilirsiniz.

Geri