Otomatik vites aydinlatma lambasi nasil değişir

Aracınız
Arkadaşlar 2013 civic elegance aracım var.Otomatik vites kolunun olduğu yerdeki P R N D S yazılarının olduğu yerdeki aydınlatma gitti.Servisle görüştüm.100 tl işcilik 25 tl parça dediler. Bir ampul için 125 tl vermek istemiyorum.Bu sorunu yaşayan ve çöcenlerden bir yatdım bekliyorum.Teşekkürler.

Aracınız
Vites kolunun sağ tarafindaki cikintisi olan bölüm nedir. Sanki sim kart koyma yeri gibi duruyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yanlış hatırlamıyorsam otomatik vites kitlendiğinde orayı tornavida yardımıyla açıp.Tornavidanın uç kısmı ile kilit açılıyor. Sonra servise gidiliyor.Kitapçıktan hatırlatığım bu kadar

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Vites kolunun sağ tarafindaki cikintisi olan bölüm nedir. Sanki sim kart koyma yeri gibi duruyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Orayı görünce ben de merak edip araştırmıştım. Şanzımanda sıkınrı var ve otomatik vites çalışmıyor ise manuel 2. ci vitese takıp aracı servise götürebiliyorsunuz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1169]61selman61[/MENTION] Elinize sağlık :eek:k:

Aracınız
Unutmadan : Tornivada yardımıyla plastik koruma açılıp(delinip - kırılıp ) "anahtar" yardımıyla içine sokulup , yapılıyor bu işlem lütfen ona dikkat edelim , günün birinde yolda kalırsak lazım olabilir arkadaşlar :eek:k:

x379

0
Aracınız
Arkası yapışkanlı bu parçanın. Kendiliğinden yapışkanı var.P yazan yerin oraya tırnağınızı takın az az kaldırın çıkıyor.

Hocam teşekkürler. Benim araçta p yazan yerin alt tarafı yırtılmış ve oradan ışık sızıyor çok küçük bir yırtık var muhtemelen çocuklar kalem ile delmişler. Her neyse servis bunun için benden 100 tl civarı para istemişti üstelik ellerindede parça yoktu sipariş çekeceklerdi. Parçayı internetten bulabilirsem kendim değiştirebilirim herhalde.

Aracınız
Hocam teşekkürler. Benim araçta p yazan yerin alt tarafı yırtılmış ve oradan ışık sızıyor çok küçük bir yırtık var muhtemelen çocuklar kalem ile delmişler. Her neyse servis bunun için benden 100 tl civarı para istemişti üstelik ellerindede parça yoktu sipariş çekeceklerdi. Parçayı internetten bulabilirsem kendim değiştirebilirim herhalde.

Hocam o yırtılan yerler şeffaf ondan dolayı ışık sızdırıyor.Bir tane asetat kağıtı veya fotoğraf kağıdı alın.Ondan kesin ve iç tarafyan yapıştırın.Yapıştırmadan önce de o bölümü kırmızıya boya. 100 tl vermekten iyidir.

Geri