Otomatik Vites Park Kilidi Hk

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
190 binde fd6 var arkadaşımda öyle park ederken el fireniymiş araç tam durmadan vites değiştirmeymiş hiç dikkat etmez herhangi bir sorunla karşılaşmadı. Ama ben dikkat ediyorum hep ?

Aracınız
Civic FC5 2017
190 binde fd6 var arkadaşımda öyle park ederken el fireniymiş araç tam durmadan vites değiştirmeymiş hiç dikkat etmez herhangi bir sorunla karşılaşmadı. Ama ben dikkat ediyorum hep
Hocam John Deere traktör de park kılidi var el freni yok 10 ton yükle bayırda takıyor p ye motor kıpırdamıyor zamk gibi yapısıyor şimdi bazı arkadaşlar diyecek o iş makınesi tamam iş makine sı olabılır ama mantık aynı .. bunu demeye calısıyorum.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
190 binde fd6 var arkadaşımda öyle park ederken el fireniymiş araç tam durmadan vites değiştirmeymiş hiç dikkat etmez herhangi bir sorunla karşılaşmadı. Ama ben dikkat ediyorum hep ?
O açıdan bakarsanız 170binde sattığım eski FD6mda da ben dikkat ediyordum ama önceki sahipleri ve aracı kullanan diğer yakınlarımın çok dikkat ettiğini sanmıyorum, maşallah en kötü havada bile beni yarı yolda bırakmamıştı :)

Geri