OTOMATİK VİTES STOP SORUNU

cemoce

0
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE SELAM 2013 MODEL OTOMATİK CİVİC ARACIM BAYİDEN ALDIĞIMDAN GÜNDEN İTİBAREN YOKUŞLARDA VE ANİ FRENLERDE D MODUNDAYKEN STOP EDİYO.BAZENDE DEVİR 500 LERE KADAR DÜŞÜYO SON ANDA STOP ETMEDEN TOPARLIYO.ARAÇ LPG Lİ SERVİSLE DEFALARCA KEZ GÖRÜŞMEME RAĞMEN BRC YE YÖNLENDİRİYO ONLARDA AYAR YAPIP GÖNDERİYOLAR AMA SORUN DEVAM EDİYOR.YAKLAŞIK 1 YIL OLDU RESMEN ARABADAN SOĞUDUM ÇOK SEVEREK ALDIĞIM ARACIMI SATMAK ZORUNDA KALACAK LÜTFEN BAŞINDAN BÖYLE BİR OLAY GEÇİPTE YAPTIRAN VARSA YARDIM EDERSE SEVİNİRİM

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: OTOMATİK VİTES STOP SORUNU

Ynt: OTOMATİK VİTES STOP SORUNU

Hocam başka bir servise gösterebilirsiniz, problem yaşandığı anda mümkünse video çekin, servise gösterin halen ilgilenmiyorlarsa Honda Türkiye'ye şikayette bulunun.

Aracınız
Selamün Aleyküm, konu muhtemelen çözülmüş. Ama yine de yeni aldığım, ikinci el olarak aldığım aracımda yaşadığı ve çözdüğüm için belki yardımı olur diye yazıyorum. Belki yeniden yaşayan olursa diye.
Aracım 2013 model Kayseri'den alınmış, 26000 de idi henüz aldığımda. Satan vatandaş aracı bana sattığında lpg yoktu içinde, benzindeydi. Müslümanız güveniyoruz işte, yine de helal olsun hakkım. Araca lpg aldım, 3 defa kalkış anında stop etti, 3 defa araç düz yolda lpg den benzine geçti. Aynı gün içinde oldu bunlar.
Ankara Honda Boradan randevu aldım gittim. LPG sisteminin ilk montajı esnasında yapılan hatadan kaynaklanıyormuş. Düzelttiler.
Abi kayseri çözememiştir bunu, sana satan adamda bu yüzden satmıştır zaten dedi servisteki arkadaş.
Hamdolsun şimdilik hiç problem yaşamadım 15 gündür.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2460]stranger0609[/MENTION] Bilgi için teşekkürler.

Geri