Otomatik vites

0sM4N

0
Arkadaşlar 2012 otomatik elegans civic aldım aracin kaçıncı viteste olduğunu göremiyorum İnternete bi araçta görmüştüm bnm araçta orda herhangi bi görüntü yok

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hangi viteste olduğu otomatik durumda görünmüyor. Fakat manuele alırsanız direksiyon kulakçıklarında değişim yaptıkça görürsünüz.

Piyasanın en sorunsuz, tabiri caiz ise yolda yağ gibi akan bir şanzuman var civicte. Bence göstergeyi boşverin keyfini sürün :)

0sM4N

0
Hangi viteste olduğu otomatik durumda görünmüyor. Fakat manuele alırsanız direksiyon kulakçıklarında değişim yaptıkça görürsünüz.

Piyasanın en sorunsuz, tabiri caiz ise yolda yağ gibi akan bir şanzuman var civicte. Bence göstergeyi boşverin keyfini sürün :)
Teşekkürler ?

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

Peki bu ^^S^^ modunda kulakçıklardan kullanırken, kulakçıkları tekrar devre dışı bırakmak için ne yapmamız lazım? İlle de D ye alıp tekrar S ye mi geçmek gerek?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Sanırım İki kulakçığa ya da tekine aynı anda basıp 3-5 sn bekleyince manuelden otomatiğe geri dönüyor.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar olmuyor. S modunda kulakçıklardan kullanırken aracı tekrar otomatiğe geçmiyor. Yani D ye alıp tekrar S ye almak gerekiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri