Oyun tavsiyesi

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
birde yüzbin kişiden bir kişinin tercih ettiği ve oynamayı kafaya koyup zorla başarabildiği oyunlar var mesela Falcon 4 BMS 4.32 ve 4.33 open falcon yada Falcon 4 Allied force hatta DCS serisi gibi fena oyunlar var. Oyun denmez onlara gerçi ömür törpüsüdür:)

bir tane soğuk F-16 nın motoru çalıştıracaz bir sürü iş.... batarya şalteri aç, yakıt şalteri aç, yardımcı güç ünitesi APU yu aç, starter e bas, devirlenme başlayınca hafif gaz ver ateşleme düğmesine dokun, gaz vermeye devam et, jeneratörü aç, APU yu kapa, GPS hizalamayı aç, MFD leri çalıştır, kanat üzeri silahların şalterini aç, oksijen destek sistemi, elektronik karıştırıcı standby füze saptıran kendini savunma fişekleri programı gir, telsiz frekansı ayarla taksi yapmak için izin iste..... kazayla yanlış yapınca o motor bir daha asla çalışmaz:(

Canı sıkılan bu tipte detaylı bir uçak simulasyonu ile uğraşıp vaktinin nasıl geçtiğini fark etmeyebilir. Oyundaki ağır düzeyde teknik ingilizceyi öğrenmesi 2-3 sene sürebiliyor.

hiç bulaşmayın derim:) oldu ya eğer oynayan yada merak salan varsa geçmiş olsun:)

Dirt 2 Dirt 3 yaramaz oyunlar gerçekten basit arcademsi yapıda ama sizin kastettiğiniz oyunlar Dirt Rally ve Dirt Rally 2.0 olabilir onlar çok zor ve sıkıntı yapabilen rallilerdir ama çok güzeldirler

Son genel seri oyunu olarak yarı arcade tarzı yarı simulasyon tarzı fazla can sıkmayan Dirt 4 piyasaya sürülmüştü, rally takımı kurup argesi çalışanları sponsorları ıvır zıvır detaylı araç ayarları var güzel oyundur Dirt 4 ancak Dirt Rally 1 ve 2.0 da bu kadar detaylı fantezi yoktur.

hepsini saatlerce oynadım malesef, gamepad yetiyor çünki çekiş kontrol abs ve stabilite kontrolü gibi bol miktarda sürüş yardımı mevcut açın hepsini sıkmayın canınızı yada kapatın daha güzel olabilir:).
Ozaman benim beceremediğim Dirt Rally 2 .Yanlış telaffuz etmişim.Aslında becerememek değil ama direksiyon seti olmayınca joystick ile işkenceden başka bişey değil.
Diğer dirt serilerinin tümünü oynadım onlar bahsettiğiniz gib daha arcade.

Bu arada PS4 sahibi arkadaşlar eğer daha önce oynamamış iseniz Uncharted: The Nathan Drake Collection paketini ve Journey oyunları şu an ücretsiz.İndirebilirsiniz

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar forumda madem bu kadar gamer var ortak bir oyun bulup küçük çaplı bir turnuva düzenleyebiliriz :) . PUBG olur CSGO olur NFS yada başka bir araba yarışı oyunu olur. Ortak paydada buluşabilirsek bence çok keyifli olur.
csgo oynarsanız beni de alın haa?
valla form olarak oynasak çok zevkli olur.

Leo

0
csgo oynarsanız beni de alın haa?
valla form olarak oynasak çok zevkli olur.

Arkadaşlar o zaman CSGO oynayan herkes bu mesajı beğensin yeterli sayıya ulaşırsak küçük çaplı 5v5 ulaşamassak 1v1 turnuva gibi bişey yaparız. Hem belki adminimiz @NoFeaR 'da bize katılmak ister :D

Aracınız
Civic FB7 2014
466699514 Steamden ekleyin hertürlü oyun oynarız :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün Halflife'ın remastered versiyonu olan Black Mesa'nın oynanış videolarına denk geldim, gerçekten grafik konusunda arada dağlar kadar fark var, özellikle Xen gezenindeki bölümün yenisini çok beğendim (Sanki Avatar filmdeki ortam kullanılmış gibi) :)

Merak edenler için oynanış videosu,

Bekliyoruz hocam da gelişi yılan hikayesi oldu :)
Kaç kere çıkış tarihi revize edildi hatırlamıyorum bile :unsure:
Haklısınız hocam ama bu ayın 19 unda çıkış yapıyor kesin.Oyun basınına gönderildi youtuber lar oynayabiliyorlar şu an.Ama 18 ine kadar ambargo var hiçbirşekilde açıklama yapmaları yasak.

Geri