Oyun tavsiyesi

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Metal gear solid 5 phantom pain 150 saatte bitmiyor, haber vereyim dedim:) açık dünya gizlilik aksiyon çok zengin hikaye.

Yarış simulasyonu lazımsa Project Cars 2 deneyebilirsiniz modsuz haliyle bile spa francorchamps a yada nordscheleife gibi pistlerin hepsine yağmur veya kar yağdırmak sis pus gece yarışı hepsi mümkün, orjinal markalı otomobiller ile fantezi hayal ürünü marka modeller bir arada 4 klasman aynı yarışta 24 saat süreyle yarışabiliyor pistler ve fizik motoru gerçeğe uyarlanmış, analog kontrolcü iyi olur.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Forumda ne kadar Gamer varmış :)
Niye şimdiye kadar kimse böyle bir konu açmadı ki :D

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
COD Warzone oynayalım hem PC hem PS hepsine entegre online isteyenler :)

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Yaklaşık 5 yaşından beridir oyun oynarım dijital ortamda :) Gameboy ile başlayan yolculuk atari, atari salonları, PS salonları, internet cafeler ve ev ortamında da sürdü. Şu an 32 yaşındayım evimde son sistem bir PC var karşimin de son sistem bir PC'si var şu karantinada benim evde Fiber İnternet var diye bana taşındı :D .. Yanımda PUBG onuyor. Masa 2 süresiz diye oturuyor.
Zamanında yaklaşık olarak 5-6 yıl internet cafe işlettim. Aranızda muhtemelen en fazla oyun oynayan kişlerden ilk 3^teyimdir.

Size tavsiye edebileceğim oyunlar.

Football Manager Serisi (Meşhur teknik direktörlük oyunu)
DotA2 (Online 5e 5 strateji ve rol yapma oyunu) LoL'de var ama DotA2 eskilerin işidir. LoL biraz yeni nesil işi :)
Rainbow Six (5e 5 fps türü kapışma, Counter Strike tarzı ama en iyi grafiklere ve en gerçekçi oynanış motoruna sahip oyundur)
Mafia2 (Ben internet ile uğraşmam evimde tek başıma TÜRKÇE bir senaryosu olan ve kendisine aşırı iyi bağlayan, eski arabaların eski kıyafetlerin olduğu bir oyun isterim derseniz.)
Crysis serisi 1-2-3 (Cevat YERLİ önderliğinde Crytek tarafından çıkarılmış ve seslendirmeleri dahi TÜRKÇE olan mükemmel ötesi bir FPS oyunudur kendisi ve ben oyuncuyum diyen bir TÜRK'ün oynamadığı taktirde oyunculuğundan şüphe edeceğim bir yerdedir benim için :)) )
FİFA ya da PES serisine deyinmiyorum zaten, ben winning eleven'den beridir oynadığım için çok aşinayım.

Son günlerde en çok oynadığım oyun ise MOUNT BLADE BANNERLORD (Tamamen TÜRK olan TÜRKİYE'de üretilen bir oyun. İçeriği TÜRKÇE, Çok uzun yıllar önce AT üstünde KILIÇLARLA savaşılan bir ortamda kendi derebeyliğinizi hatta belki de imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Açık dünyada büyük bir haritada gerek liderlik gerek savaşçı gerekse ticaret gibi özelliklerinizi geliştirip kendinize askerler, yandaşlar hatta akrabalar ediniyorsunuz. Hem strateji hem rol yapma hem aksiyon oyunudur. En çok ta TAMAMEN TÜRK oyunudur. Tavsiye ederim.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ayrıyetten FORUMUN bir araba üzerine olması nedeniyle farkettim ki ARABA YARIŞI türünde oyun söylememişim. Piyasada yaklaşık 2000 yıllara çok hakim olan araba yarışı oyunları sonraları populerliğini yitirdi. Eğer nostalji olsun derseniz size 2 efsane tavsiyem var.
1 - NFS underground
2- NFS underground 2

O yıllarda EA GAMES piyasaya çok büyük etki bırakacak oyunlar çıkarıyordu. NFS UNDERGROUND resmen bi dönüm noktası oldu. Grafikleri ile ve oynanış biçimi ile... Kendimize yeni bir araba yapabiliyorduk. İstediğimiz gibi modifiye edebiliyorduk...

Ben o zamanlar HONDA CİVİC sahibi değildim ama oyundaki başlangıç arabam honda civic oluyordu. Bazende Mazda seçiyordum.

Oyundaki görüntüsünü en sevdiğim araç MAZDA RX8 idi.. Ama asıl favorim Nissan Skyline idi :) çok iyi günlerdi bee..

Aracınız
Civic FC5 2019
@m2hamid İşte tam benlik bir konu hocam evde olduğumuz şu stresli dönemde oyun oynamak herşeyi unutturuyor açıkçası :).
Genellikle arkadaşlarla birlikte CS:GO oynuyoruz. Tavsiyelere gelecek olursak;

RPG, Action, Adventure, FPS, Platform oyun sevenlere;
Black the Fall, Inside ve Little Nightmare, Trine serisi
- Dying Light yenisi çıkacağı için şuan steamde 20 TL tek başınıza yada arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ilerlemeli gerilim ve güçlü hikayesiyle çok keyifli bir oyun.
-Witcher serisi
-Red Dead Redemption 2

Strateji oyunları sevenlere;
Northgard
Foundation
Civilization VI
Cities: Skylines

Battleroyale tavsiye;
PUBG
APEX legends

+ Şu aralar gamepad araştırıyorum. Tavsiye edeceğiniz gamepad var mıdır?
Monster Pusat Pro 'ya sıcak bakıyorum..
PC icin Logitech F710 siddetle tavsiye ederim 2010 ylindan beri kullaniyorum. Tek bir tusunda ya da analog larda bozulma yok. monster kullanmadim ama eminim ki kalitelidir cunku oyun, pc ve ekipmanlari dediginizde monster ilk 3 dedir benim icin.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Leo

0
Yaklaşık 5 yaşından beridir oyun oynarım dijital ortamda :) Gameboy ile başlayan yolculuk atari, atari salonları, PS salonları, internet cafeler ve ev ortamında da sürdü. Şu an 32 yaşındayım evimde son sistem bir PC var karşimin de son sistem bir PC'si var şu karantinada benim evde Fiber İnternet var diye bana taşındı :D .. Yanımda PUBG onuyor. Masa 2 süresiz diye oturuyor.
Zamanında yaklaşık olarak 5-6 yıl internet cafe işlettim. Aranızda muhtemelen en fazla oyun oynayan kişlerden ilk 3^teyimdir.

Size tavsiye edebileceğim oyunlar.

Football Manager Serisi (Meşhur teknik direktörlük oyunu)
DotA2 (Online 5e 5 strateji ve rol yapma oyunu) LoL'de var ama DotA2 eskilerin işidir. LoL biraz yeni nesil işi :)
Rainbow Six (5e 5 fps türü kapışma, Counter Strike tarzı ama en iyi grafiklere ve en gerçekçi oynanış motoruna sahip oyundur)
Mafia2 (Ben internet ile uğraşmam evimde tek başıma TÜRKÇE bir senaryosu olan ve kendisine aşırı iyi bağlayan, eski arabaların eski kıyafetlerin olduğu bir oyun isterim derseniz.)
Crysis serisi 1-2-3 (Cevat YERLİ önderliğinde Crytek tarafından çıkarılmış ve seslendirmeleri dahi TÜRKÇE olan mükemmel ötesi bir FPS oyunudur kendisi ve ben oyuncuyum diyen bir TÜRK'ün oynamadığı taktirde oyunculuğundan şüphe edeceğim bir yerdedir benim için :)) )
FİFA ya da PES serisine deyinmiyorum zaten, ben winning eleven'den beridir oynadığım için çok aşinayım.

Son günlerde en çok oynadığım oyun ise MOUNT BLADE BANNERLORD (Tamamen TÜRK olan TÜRKİYE'de üretilen bir oyun. İçeriği TÜRKÇE, Çok uzun yıllar önce AT üstünde KILIÇLARLA savaşılan bir ortamda kendi derebeyliğinizi hatta belki de imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Açık dünyada büyük bir haritada gerek liderlik gerek savaşçı gerekse ticaret gibi özelliklerinizi geliştirip kendinize askerler, yandaşlar hatta akrabalar ediniyorsunuz. Hem strateji hem rol yapma hem aksiyon oyunudur. En çok ta TAMAMEN TÜRK oyunudur. Tavsiye ederim.
Hocam Dota2 deme bana 1400 saatim var çok uzun zamandır oynamıyorum. Warcraft da da bi o kadar vardır. Uyuşturucu gibi kurtuldum ben o illetten :D

Aracınız
Civic FC5 2017
@m2hamid İşte tam benlik bir konu hocam evde olduğumuz şu stresli dönemde oyun oynamak herşeyi unutturuyor açıkçası :).
Genellikle arkadaşlarla birlikte CS:GO oynuyoruz. Tavsiyelere gelecek olursak;

RPG, Action, Adventure, FPS, Platform oyun sevenlere;
Black the Fall, Inside ve Little Nightmare, Trine serisi
- Dying Light yenisi çıkacağı için şuan steamde 20 TL tek başınıza yada arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ilerlemeli gerilim ve güçlü hikayesiyle çok keyifli bir oyun.
-Witcher serisi
-Red Dead Redemption 2

Strateji oyunları sevenlere;
Northgard
Foundation
Civilization VI
Cities: Skylines

Battleroyale tavsiye;
PUBG
APEX legends

+ Şu aralar gamepad araştırıyorum. Tavsiye edeceğiniz gamepad var mıdır?
Monster Pusat Pro 'ya sıcak bakıyorum..

On numara dır

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ayrıyetten FORUMUN bir araba üzerine olması nedeniyle farkettim ki ARABA YARIŞI türünde oyun söylememişim. Piyasada yaklaşık 2000 yıllara çok hakim olan araba yarışı oyunları sonraları populerliğini yitirdi. Eğer nostalji olsun derseniz size 2 efsane tavsiyem var.
1 - NFS underground
2- NFS underground 2

O yıllarda EA GAMES piyasaya çok büyük etki bırakacak oyunlar çıkarıyordu. NFS UNDERGROUND resmen bi dönüm noktası oldu. Grafikleri ile ve oynanış biçimi ile... Kendimize yeni bir araba yapabiliyorduk. İstediğimiz gibi modifiye edebiliyorduk...

Ben o zamanlar HONDA CİVİC sahibi değildim ama oyundaki başlangıç arabam honda civic oluyordu. Bazende Mazda seçiyordum.

Oyundaki görüntüsünü en sevdiğim araç MAZDA RX8 idi.. Ama asıl favorim Nissan Skyline idi :) çok iyi günlerdi bee..
Oda zaman nın efsane ydı NFs
BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri