Civic ES7 P0420 arıza kodu ariza lambasi yardim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam emisyonu daha çok var temmuz 2020 de emisyondan geçmiş muayeneden geçmiş. Ruhsatı karıştırırken aldığım adamın emisyon kağıdını da buldum. Emisyondan geçtiyse de katalitik konvertör de ömrü bitmemiş mu oluyor
Evet bir dahaki emisyon testine girdiğinizde geçmez ise değişim şart olur. Yani durumunuz acil değil.

Aracınız
Civic ES7 2006
Evet bir dahaki emisyon testine girdiğinizde geçmez ise değişim şart olur. Yani durumunuz acil değil.
Biraz daha içim rahatladı sağolasin Hocam. Zaten arabayı ağustosta aldım ee zaten emisyondan da temmuzda geçmiş zaten aldığımdan beridir de yanıyor. O zaman katalitik konvertör de sorun yok demek oluyor dimi şu anlık.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Biraz daha içim rahatladı sağolasin Hocam. Zaten arabayı ağustosta aldım ee zaten emisyondan da temmuzda geçmiş zaten aldığımdan beridir de yanıyor. O zaman katalitik konvertör de sorun yok demek oluyor dimi şu anlık.
Şimdi emisyondan geçirmek içinde başka katakülli yapılmış olabilir. Band yapıştırandan herşey beklerim.

Aracınız
Civic ES7 2006
Şimdi emisyondan geçirmek içinde başka katakülli yapılmış olabilir. Band yapıştırandan herşey

Şimdi emisyondan geçirmek içinde başka katakülli yapılmış olabilir. Band yapıştırandan herşey beklerim.
Elektrikci bantı sökerken şöyle demişti.arabayı satarken lamba lpg den de yansa migde bulandırmasin diye bantla kapatıyorlar hep karşılaşıyorum.
Bende açıkçası emisyondan geçtiği ve cekişinde bi sıkıntı olmadığı için katalitik konvertörde sıkıntı olmadığını temenni ediyorum öyle düşünüyorum.Maaşallah motor saat gibi.

Hocam bide 0-100 yapmışım 9 saniye de çıktı.255 binde araç ama bana mısın demiyor :))

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Elektrikci bantı sökerken şöyle demişti.arabayı satarken lamba lpg den de yansa migde bulandırmasin diye bantla kapatıyorlar hep karşılaşıyorum.
Bende açıkçası emisyondan geçtiği ve cekişinde bi sıkıntı olmadığı için katalitik konvertörde sıkıntı olmadığını temenni ediyorum öyle düşünüyorum.Maaşallah motor saat gibi.

Hocam bide 0-100 yapmışım 9 saniye de çıktı.255 binde araç ama bana mısın demiyor :))

Orjinal lastik ebatı kullanıyorsanız güzel değer. Zaten fabrika değeride öyle. Daha önceden motor işlem gördümü oda var.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
195 50 R16 lastik var üstünde orjinal ebat mı bilmiyorum. Motorun işlem görüp görmediğini de anlayamayız herhalde ama ustam anlasaydı söylerdi.
Orjinal ebat 195/60/15
16" ile jant kendini gösterir. Teker çapı biraz küçülmüş. Jant hafif ise motora daha az yük biner.

Son düzenleme:
Geri