Civic FC5 Pandizot, ses yalıtımı, kışlık lastik vs.

Aracınız
Civic FC5 2019
@Burcu_Bulak Hoparlör kısmına bence ekstra bir şey yapmanıza gerek yok, yıllardır civic kullanıyorum dediğiniz kısım ile ilgili bir sorun yaşamadım. Resimde işaretlediğim yerler kablo değil arka koltuk kilit açma telleri, zarar görebilecek malzemeler değiller, sadece orta stop lambasının kablosu var orada da sürekli elektrik olmadığı için sorun olmaz.
İzmir'de yaşıyorum kışlık lastik tecrübem hiç yok ancak forumda genelde arkadaşlar Nokian'ı öneriyor..

Ses yalıtımı yaptırmanız sesi mutlaka azaltır, forum içerisinde yapılan çeşitli yalıtım uygulamaları var bunlardan bazılarını ekliyorum inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 255346

Hakkaten bu nedir arkadaş, bu ölücülük. Nedir şurayı adam gibi birşeyle kapatsanız. Bagajı doldururken dikkat etmek gerekecek.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu arada aracı aldıktan sonra beni de aradılar. Şu an uzun yoldayım araç kullanıyorum. Yarım saat sonra arayabilir misiniz dedim. İki aya döndü hala arıyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hakkaten bu nedir arkadaş, bu ölücülük. Nedir şurayı adam gibi birşeyle kapatsanız. Bagajı doldururken dikkat etmek gerekecek.

iPhone cihazından CivicTR mobile app llanılarak gönderildi.
Tüm civiclerin bagajı böyle mi onu anlayamadım? Servise sordum, bu sene hep böyle geldi dedi.
Cevap olarak kimse, benim de o şekilde ve kapattım ya da kapatmadım şeklinde yorum yapmamış da merak ettim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tüm civiclerin bagajı böyle mi onu anlayamadım? Servise sordum, bu sene hep böyle geldi dedi.
Cevap olarak kimse, benim de o şekilde ve kapattım ya da kapatmadım şeklinde yorum yapmamış da merak ettim.

@Mr.Wayne Arkadaşımızın da yazdığı gibi herkesin aracı aynı, o kısmı kapatanı duymadım, aracınızda sorun çıkarmaz sadece görüntü kirliliği yapar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar 2019 Ağustos ayında elegance evi aldım. Aracı aldıktan yaklaşık bir hafta sonra arkadaşım aracı inceleyince bagaj üstü pandizot yok dedi. Şok oldum hemen Ankara Bora’ya gittim unutmuşsunuz dedim yetkili arkadaş yok abi o kısım öyle geliyor dedi. Hala kabullenemedim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mr. Wayne’nin başına gelen aynı şey benim de başıma geldi aracı aldıktan sonra bir ay kadar sonra müşteri hizmetleri aradı araç kullanıyorum dedim. Gidiş o gidiş

Geri