Park Halinde Çarpıp Kaçma Olayı...

Aracınız
Öncelikle herkese merhaba. Bugün (22HaziranPazartesi) öğle saatlerinde Ankara AOÇ'da yemek yerken kameranın göreceğini düşündüğüm bir noktada Ön tamponumun sağ tarafına park lambasının dibinden sürtüp kaçılmış. Her hangi bir not vs de bırakılmamış. Bu durumun yaklaşık 4 5 saat sonra olay yerinden ayrıldıkdan sonra farkında vardım. Olayla ilgili polisi aramamın ya da yapabileceğim başka şeylerin her hangi bir faydası olur mu? Kısaca ne yapmalıyım? Prosedürü bilen arkadaşlar anlatırlarsa sevinirim

Ekli dosyalar

• asdas1.jpg
    asdas1.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 1
  • asdas2.jpg
    asdas2.jpg
    7.8 KB · Görüntüleme: 1
Aracınız
Civic FC5 2016
Öncelikle herkese merhaba. Bugün (22HaziranPazartesi) öğle saatlerinde Ankara AOÇ'da yemek yerken kameranın göreceğini düşündüğüm bir noktada Ön tamponumun sağ tarafına park lambasının dibinden sürtüp kaçılmış. Her hangi bir not vs de bırakılmamış. Bu durumun yaklaşık 4 5 saat sonra olay yerinden ayrıldıkdan sonra farkında vardım. Olayla ilgili polisi aramamın ya da yapabileceğim başka şeylerin her hangi bir faydası olur mu? Kısaca ne yapmalıyım? Prosedürü bilen arkadaşlar anlatırlarsa sevinirim

Öncelikle çok geçmiş olsun. Hasar resimlerden çok büyük değil gibi . Kaskonuzu delmeye gerek varmı bilmiyorum . Ama tek taraflı tutanak tutarak çözebilirsiniz gibi görünüyor ...Kaskonuzun yönlendirdiği yere mini onarım da olabillir ....

Sadece hayal et

Aracınız
cevabınız için teşekkür ederim açıkcası pastayla büyük ölçüde hallolacak gibi duruyo ama. Gelip içeri sormayı geçtim insan en azından sileceğe not bırakır. 0 araçta bunun için kasko delmeye hasar kaydı oluşturmaya kıyacağımı sanmıyorum ama. Bunu yapan kişininde biraz başı ağrısın istiyorum

Aracınız
olay saatinde otoparkta camera varsa plakayı tespit edebiliyorsanız ordan bulup vatandaşa ulaşıp gerekeni söyleyebilirsiniz bence onun dışında geçmiş olsun çok büyük bişey değil gibi görünüyor

Ben her zaman artık alışkanlık oldu aracımı bir yere park ettiğim zaman evimin otoparkı dahil arabaya binmeden etrafında bir tur atıyorum görenler manyak bu diyor ama en garantisi :D :D

Aracınız
olay saatinde otoparkta camera varsa plakayı tespit edebiliyorsanız ordan bulup vatandaşa ulaşıp gerekeni söyleyebilirsiniz bence onun dışında geçmiş olsun çok büyük bişey değil gibi görünüyor

Ben her zaman artık alışkanlık oldu aracımı bir yere park ettiğim zaman evimin otoparkı dahil arabaya binmeden etrafında bir tur atıyorum görenler manyak bu diyor ama en garantisi :D :D
Bendensiniz sizde :) Gercek Hondacilar valeye bile vermez anahtari :D

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri