Park sensoru secimi icin yardim.

Aracınız
Civic FB7 2014

Bu videodaki gibi olsun istiyorum. Nereden nasil temin edebilirim ve bu bildigimiz park sensorleri gibi mi? Yani tamponda 4 sensoru olan?

Aracınız
Civic FB7 2014
Bilgisi olan yardimci olabilir mi?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu şekilde entegre sadece 2012 FB7lerde mevcut, 2013 ve sonrası modellerde bu donanım entegre olarak hiç gelmedi ama bence önemli değil.
Direksiyon hareketine göre sarı çizgilerin eğimlerinde bir değişme olmadıkça bence normal sensör fazlasıyla işinizi görecektir.
Hatta araca arkadan farklı noktadan 2 defa sürtülünce park sensörsüz olması daha iyi bile diyorum şimdi, çünkü şu anda ufak sürtme izleri dışında başka bir iz mevcut değil ama sensör olsaydı muhtemelen sensör değişimi için uğraşmak durumunda kalacaktım (y)

Aracınız
Civic FB7 2014
Hamid bey simdi benim araca bu videodaki gibi bir park sensoru takilabiliyir mu? Ogrenmek istedigim bu! Aslinda kendim icin degil,araci esim de kullaniyir,eski aractan park sensorune alisik,bu yuzden taktirmayi dusunuyorum

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid bey simdi benim araca bu videodaki gibi bir park sensoru takilabiliyir mu? Ogrenmek istedigim bu! Aslinda kendim icin degil,araci esim de kullaniyir,eski aractan park sensorune alisik,bu yuzden taktirmayi dusunuyorum
Park sensörü tabi ki takılır, yanlız ekranla bir etkileşimi olmaz, sadece mesafeye göre bağımsız olarak kendisi öter.
Siz ayrıca ekranda da görsel takibi de yaparsınız.

Aracınız
Civic FB7 2015
Selam arkadaşlar, ön taraf için sesli bir sensör( mesafe uyarılı) var mı acaba? Çünkü aracın her yeri dolu ve görsel ekstra bir şey olsun istemiyorum. Multimedia ya da İ-mad ekranda görüntülü ya da uyarılı bir şey varsa daha iyi olur tabi bunu serviste yaptıran var mı yakın zamanda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geri