Park sensoru

maluus

0
Merhaba arkadaşlar. 2013 premium civic için i-mid ile entegre çalışan aksa park sensoru arıyordum. Başka bir forumdan bir arkadaşımız cyclone marka bir ürün taktırmıș. Onu araştırıyorum ama sizin önereceğiniz başka ürünler var mı?

Enviado desde mi One S mediante Tapatalk

Aracınız
Ynt: Park sensoru

[quote author=maluus link=topic=462.msg6547#msg6547 date=1403104869]
Merhaba arkadaşlar. 2013 premium civic için i-mid ile entegre çalışan aksa park sensoru arıyordum. Başka bir forumdan bir arkadaşımız cyclone marka bir ürün taktırmıș. Onu araştırıyorum ama sizin önereceğiniz başka ürünler var mı?

[/quote]i-mid ile entegre çalışabilmesi çok uğraşı gerektirir. Alacağınız park sensörünün ayrı bir ekranı var. Cylone veya cenmax alabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız

[quote author=maluus link=topic=462.msg6808#msg6808 date=1403212852]
Sanıyorum bu o kadar da zor değil: http://m.youtube.com/watch?v=XIPK-8SO2os

[/quote]ben videoda bi entegre göremedim hocam.

Yaşasın tapatalk!

maluus

0

Başka bir forumda arkadaş anlatmış ama diğer forumun linkini burada paylaşmanın uygun olmayacağını düşünerek sadece bu videoyu paylaşım. Mesafeler biraz dikkatli bakılırsa seçiliyor gibi. Bu arkadaşla da temasa geçtim. Tam model numarasını hatırlayamadı. Şimdi de sorunsuz çalışıp çalışmadığını sordum. Üretici firmayla da görüştüm. Bh005 modeli olduğunu söylediler ancak daha tam kesinleşmiş değil. Çalışmalarımız sürüyor. Dediğim gibi biraz dikkatli bakılırsa bazı kısımlarda ekrandaki çizgiler kısmında mesafe görünüyor.

Aracınız

[quote author=maluus link=topic=462.msg6808#msg6808 date=1403212852]
Sanıyorum bu o kadar da zor değil: http://m.youtube.com/watch?v=XIPK-8SO2os

[/quote]Bu entgerasyon mümkündür. Yabancı forum sitelerinde nasıl yapılacağına ilişkin paylaşımlar mevcut.
Zaten 2012 modellerde orjinal park sensöü mevcut olduğundan araçlarımızın I-Mid ekranları buna uygun. Hatta I-Mid ekranında video oynatanlar bile var.
Yabancı forum sitelerinde yapılan paylaşımlardan bu olayın zorluğu kısmındaki kastımız bunu yapabilmeniz için I-Mid ekranının arka tarafında buluna girişlere ulaşmanız gerekiyor. Bunun için ön göğüste bulunan trim parçalarını sökmeniz gerekiyor.

Eğer bu videodaki kişi bunu başka türlü yaptıysa müthiş işlem olur. Öğrenirseniz ve burada paylaşırsanız süper olur.

Bence bu arkadaşın hangi park sensörünü taktırdığının yanında nasıl taktırdığı da çok önemli bir bilgi.

maluus

0

O arkadaş serviste taktırmıș zaten. Benim acımdan önemli olan i-mid ile entegre çalışacak bir sensor sisteminin varlığını tespit etmek. Henüz tam modelini tespit etmemekle birlikte cyclone markanın bh serisinden (muhtemelen bh005) bir ürünün uyumlu olduğu yönünde. Acaba başka alternatif ürünler de var mı bunun arayıșındayım.

Aracınız

[quote author=maluus link=topic=462.msg6855#msg6855 date=1403264147]
O arkadaş serviste taktırmıș zaten. Benim acımdan önemli olan i-mid ile entegre çalışacak bir sensor sisteminin varlığını tespit etmek. Henüz tam modelini tespit etmemekle birlikte cyclone markanın bh serisinden (muhtemelen bh005) bir ürünün uyumlu olduğu yönünde. Acaba başka alternatif ürünler de var mı bunun arayıșındayım.

[/quote]
merhaba siz youtube üzerinden odb cihazı ile ilgili bir soru sordunuz mu

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri