Park ve plaka lambaları yardım

kerem

0
Aracınız
Selamlar CivicTR ailesi, plaka lambalarımı beyaz, park lambalarımı da turuncuya çevirmek istiyorum, park lambaları için bi abim osram ın diadem ampullerini önerdi, onu takarsam araç herhangi bi arıza lambası yakar mı? veya sizin önerdiğiniz kaliteli ampuller var mı söylediğim yerler için (fiyatları yüksek olmamak koşuluyla malum öğrenci işi bişeyler yapmaya çalışıyorum şu an :D ) ve montajlarını kendim yapabilir miyim çünkü parklar için açıp baktığımda yuvalarının baya gizli olduğunu gördüm elim zor girer gibi geldi. Cevap verecek olanlara şimdiden teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Park ve plaka lambaları yardım

Park derken gündüz farını mı kastediyorsun?
Montajı kendin yapabilirsin bir zorluğu yok, bagaj aydınlatması için bagaj iç döşemesini sökerek ampullere rahatlıkla ulaşabilirsin, ampulleri aldıktan sonra montajda takıldığın bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Aydınlatma bölümünde ampuller ve montajlarıyla ilgili bilgiler var,
http://civictr.com/civic-fb7-aydinlatma-b6.0/

Linkteki konuda yer alan plaka ledi herkes tarafından beğeniliyor tavsiye ederim, daha uygun fiyatlı arıyorsan çin sitelerinden link verebilirim.
http://civictr.com/plaka-lambalari-hakkinda-yardim-t551.0.html

Trust

0
Aracınız

Bununla ilgili aydınlatma kısmında hiç bir yerde bulunamayacak konular mevcut..ama fiyat olarak uygun olsun dediginizden belki pahalı bulabilirsiniz..ama diğer ucuz ledleri almaktan biraz daha bekleyip ücret tarafını halledip kaliteli bir led almak çok daha mantıklı..

kerem

0
Aracınız

şimdi o başlığı biraz inceledim ufak tefek şeyler canlandı gibi kafamda teşekkürler :eek:k:

Geri