Paspas Modifikasyonu.

Aracınız
8kNJEd.jpg

Paspasları deldirttirdim. Koltuk ve şasi arasındaki somunların altına kanca uydurdum. Sonuç mükemmel. 1 kere başıma geldi. Paspas sert olduğu için kaymış. Gazı kökleyince pedal paspasın altına girmiş. Ayağımı çektim ama araç tam gaz. Hurra fren el freni çare yok. Paspası çektim. Dediklerim 2 sn ama korkusu paha biçilemez... Birde dar alandayım. Şehir içi. Çok sıkışık. Sağlam tırstım. Hemen Paspasları modifiye ettim. Şimdi kopsa parçalansa da kaymaz.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1423070868270.jpg
    uploadfromtaptalk1423070868270.jpg
    98.2 KB · Görüntüleme: 8
Aracınız
Kancaları iki tane pense ile büktüm. Çok zor oldu ama olsun. Değdi. İstediğim gibi de oldu. Ayak altından kaymasın da...

Aracınız
güzel olmuş eline sağlık. paspas sıkışması benimde başıma gelirse diye hep korkmuşumdur, paspas sabitlemesinin çözümü ya seninki gibi, ya paspasın altına cırt cırt yapıştırmak, yada taban döşemesini delip paspası klipslerle kilitlemek, bi tanesini seçip bende yapıcam bakalım..

Aracınız
Şaseyi hayatta delmem. Cırt Cırt olayı da döşemeyi bozuyor. Bu sistem en güzeli bence. Hiçbir yere zararı yok. Ayrıca da tak çıkar işlemi kolay, kayma gibi bir şey yok. ;)

Geri