Patlama sonrası hurdaya dönen arabam

Aracınız
Sağolun hepiniz araçta 17.000 tl hasar çıktı cumaya teslim alicam inşallah. Aracı görmeye gittiğimde icim gitti

a71117cf04c3c77206d306cb8c0893bb.jpg

c6b7167a4976fcb808bbd05abdcacd5e.jpg

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1853]önderayyıldız[/MENTION] Boya harici değişen olacak mı?

Aracınız
Ustad bitirsinler satin gitsin. Bu sekilde kendi aracimi gorsem binesim gelmez tazminat talebinide unutmayin.

Aracınız
geçmiş olsun. bu aracın satışı da zor olur. nasıl perte ayırmazlar bunu anlamıyorum.

Bi duyuma göre hasar oranını belirleyen ustaları görürsen anında pert e ayırıyorlarmış biz görmedik ama var diyorlar gerçi artık geç ama olsun

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar araç ötv siz alındıgı için satılamıyor. Yeniden ötv siz arac almam için aracın hurdaya yani yedek parçaya verilmesi gerekiyor. Buda adamların işine gelmiyor böyle bi aracı parçlamak karlı değil. 4 yıl sonra bu arabayı nasıl satarım bilmiyorum ama binicem baska secenegim yok.

Değişen 2 kapı sacı
Boya olarakta : sol arka çamurluk, 3 kapı, bagaj, ve tavan.

Eğer ki valilikten değer kaybı mı da mahkeme yoluyla alamazsam 5 yıl dolunca heralde çatıya cıkar çatının duvarını garajın üstüne yıkar kurtulurum aklıma başka seçenek gelmiyor :D

Aracınız
En mantiklisi çati olayi :)

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Zorla pert etmenin yolunu aratirlar bunlar adama bilmem anlatabildimmi yapilsin simdilik.

Aracınız
Arkadaşlar araç ötv siz alındıgı için satılamıyor. Yeniden ötv siz arac almam için aracın hurdaya yani yedek parçaya verilmesi gerekiyor. Buda adamların işine gelmiyor böyle bi aracı parçlamak karlı değil. 4 yıl sonra bu arabayı nasıl satarım bilmiyorum ama binicem baska secenegim yok.

Değişen 2 kapı sacı
Boya olarakta : sol arka çamurluk, 3 kapı, bagaj, ve tavan.

Eğer ki valilikten değer kaybı mı da mahkeme yoluyla alamazsam 5 yıl dolunca heralde çatıya cıkar çatının duvarını garajın üstüne yıkar kurtulurum aklıma başka seçenek gelmiyor :D

Abi geçmiş olsun tekrardan. Bende diyarbakırdayım. Aynı olaydan benim civicte tavan cam ve kapılardan hasar gördü.
Bu bizim kaskolu araçların değer kaybı ile ilgili bir gelişme var mı ?
Valilikten yapılan bi açıklama yada hasar görenler tarafından toplu açılacak bir mahkeme falan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri