Pedal commander

Aracınız
Köklesem bile araba sanki bir iki saniye düşünüyor sonra harekete geçiyor bu sıkıntıya çözüm oluyor mu? (Hocam Senin araç manuel miydi?) CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

konuyu görünce üye olma gereği duydum uzun zamandır takipteyim forumu, başlık çekti beni :)
cihazın amacı zaten bu gecikme süresini ortadan kaldırmak, o gidince rahatlıyorsun. bende 2008 fd6 var, gecikme ortadan kalkınca aracın rahat nefes aldığını görüyorsun. Ankara'da genel merkez var, Ali bey konuyla ilgili oldukça ilgili ve satıcı gibi değil, gidince görürsün zaten telefonla konuşman bile yeterli :D

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=3760]Erkan.alper[/MENTION] o düşünüyor dediğin olay aslında araç orda 2 kere vites düşürüyor. Araç DSG olmadığı için vakit kaybı oluyor. Bu yüzden böyle saçmalıyor. Benim otomatik vites bende de aynı durum oluyor.

konuyu görünce üye olma gereği duydum uzun zamandır takipteyim forumu, başlık çekti beni :)
cihazın amacı zaten bu gecikme süresini ortadan kaldırmak, o gidince rahatlıyorsun. bende 2008 fd6 var, gecikme ortadan kalkınca aracın rahat nefes aldığını görüyorsun. Ankara'da genel merkez var, Ali bey konuyla ilgili oldukça ilgili ve satıcı gibi değil, gidince görürsün zaten telefonla konuşman bile yeterli :D
Aramıza hoşgeldin ;) sağlam platform, bilgiler icin teşekkürler 7 gün ıcerisinde iade imkanida varmis galiba denemek lazm

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nokiac

0
[MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] hocam peki kısa bir video çekme imkanınız var mı? Arkadaşlara da görsellik açısından net bilgi vermiş olursunuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslında video dan hissiyat oluşmaz.emin olun kullanmak gerek.erzurum çevresinde olan varsa gösterme imkanım var.gene de fırsat bulursam çekmeye calisirim

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Detaylı bilgi için teşekkür ederim. :) [MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] 2 hafta önce erzuruma gelmiştim böyle bir şey kullandığını bilseydim denemek için kapını mutlaka çalardım :))

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri