Periyodik Bakım Gecikmesi

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Selamlar,

10 bin bakımı sonrası 24bin küsür kilometreye geldim, bakımı geciktirdiğimden dolayı garantiye sıkıntı yaratırlar mı diye merak ediyorum

İyi günler

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
sanırım sadece soru sormak maksadıyla üye olup konu açmış arkadaş. bizlere o yüzden güncel durum hakkında bilgi vermiyor. ancak ben anlatılanların aksine 3. periyodik bakıma yıl dolmasa da 2.000 küsür km kadar sonra götürdüm. Ne niye geciktin diyen oldu ne de garantiyle ilgili sorun çıktı. Bilakis garantiden bir parça değişimi beraber yapıldı periyodik bakımla. servis tutumuyla da işleyip şekilleniyor zannımca.

Aracınız
Civic FC5 2020
sanırım sadece soru sormak maksadıyla üye olup konu açmış arkadaş. bizlere o yüzden güncel durum hakkında bilgi vermiyor. ancak ben anlatılanların aksine 3. periyodik bakıma yıl dolmasa da 2.000 küsür km kadar sonra götürdüm. Ne niye geciktin diyen oldu ne de garantiyle ilgili sorun çıktı. Bilakis garantiden bir parça değişimi beraber yapıldı periyodik bakımla. servis tutumuyla da işleyip şekilleniyor zannımca.
Tesekkurler. 10 bin cok az bence. Bende 2 bin 2 bin gecirmeyi dusunuyorum, zaten servis afaki ucret cekiyor senede 2 kere bakima gitmek cok maliyetli geliyor

Geri