Petrolde kirli benzin arac bozuldu

Aracınız
Civic FC5 2019
Bilirkişi ile nasil irtibat kurdunuz. Yani nasil ayarladiniz.gorusmeyi

aykutoğlu

Özel Üye
Simdi aradilar petrol sahibiyle yuz yuze gorusme yaptim benden sonra 4 sikayet daha gelmis pompayi muhurlemisler numune almislar satisi durdurmuslar.servisle bizzat gorusmus ne gerekiyorsa yapilmasi gerektigini soylemis kendileri.bana mazotun benzibe karistigini ve arac sikintisi oldugu icin disardan tanker kiraladiklarini ve o tankerinde surekli mazot tasidigini ve kendilerinde benzin tasidigi icin dibinde kaln mazitla karismadan kaynaklandigini dile getirdiler ama pompayi muhurlemisler yakiti boslatmislar

Adınıza sevindim inşallah başınıza gelen gelebilecek olan en büyük musibet bu olur ?
Ama burda ayrı bir konu var bana baya uzak olmasına rağmen ben her zaman tek bir markanın hep aynı istasyonundan 3-5 kuruş fazla olmasına bakmadan shell v-power alırım. Buna rağmen benzer bir olayın benim başımada gelmeyeceğini kimse garanti edemez sonuçta bu bir kaza bir hata.
Burada önemli olan en yetkili kişinin sizi arayıp durumu tüm detayları ile anlatmış ve sizinle ilgilenmiş olması, işi yokuşa sürmeden servisi arayıp ne gerekiyorsa yapın demesidir.
Burada durup bi düşünmek lazım çok meşhur çok kaliteli dediğimiz firmalar böyle bir durumda ne yapar?
Ayrı bir konuda şu an adını bile hatırlayamadığım bir markanın istasyonunda self servis ile kendin doldursan piyasanın 25-30 kuruş altına benzin veriyormuş adını bile hatırlamıyorum diyorum çünkü başka istasyonu var mı onu bile bilemiyorum (ki büyük ihtimalle şu kamyonlara mazot diye on numara yağ koyan yerlerden biridir) gidipte böyle bir yerden de benzin alacağıma aracımı 15-20 kilometre yiterim daha iyi..

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri