Philips H11 Diamond Hakkinda ..

Aracima almis oldugum led h11 fan sesinden dolayi geri cikarmayi dusunuyorum.
Baslikta belirtmis oldugum urunu yada benzerini kullanan mevcut mu arkadaslar ? Beyaz Ampul anladigim kadariyla.Aydinlatmasi da led e göre daha iyi sanirim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben önce led alacaktım fakat aydınlatma gücünden ve fan sesinden ötürü vazgeçtim.
Bu diamond serisini araştırdım. Tam sipariş vermek üzereyken çeşitli e-ticaret sitelerindeki kullanıcı yorumlarını gördüm.
Beyaz ışık aslında ama aracın orijinal halojen lambaları kadar aydınlatmadıklarını, sadece görüntüden ibaret olduklarını ve f/p açısından mantıksız olduklarını vs okudum.
Bu yorumlar neticesinde vazgeçtim. Ancak hala içimdedir acaba denesem mi diye.

Hatta okuduğum yorumlardan birkaçını ekleyeyim,

"Led zenondan bu ampule geçtim led zenona göre çok sönük kaldı ama led zenonda göz alıyordu artık bu ampule devam edeceğim belki önümü iyi goremeyecegim ama karşıdan gelenler rahat edecekler. "
"urune 114 tl verip degistirecek bir performansi yok aydinlatma zayif goruntu guzel fakat dikkat cekici hos bir görüntü istiyorsaniz led almanizi tavsiye ederim"
"Beyaz ışık veriyor, maviye veya sarıya kaçmıyor ancak ışık şiddeti düşük geldi bana. "

Ben bu yorumlardan sonra vazgeçmiştim ama karar sizin.

Son düzenleme:
Bende bu yorumlarin hepsini okudum ve foruma danismak istedim.Belki aramizda kullanan vardir diye dusundum.Dah once kullandigim ledin markasi cree led idi ve arkasinda yaprak tarzinda sogutma modeli dedigimiz sekildeydi bilmem anlatabildim mi.Bu yeni aldigim kendinden sogutmali ve bariz belli ses geliyor ve rahatsiz edici.Bakalim eskisi gibi bi led bulabilirsem degistirecegim.
Ben önce led alacaktım fakat aydınlatma gücünden ve fan sesinden ötürü vazgeçtim.
Bu diamond serisini araştırdım. Tam sipariş vermek üzereyken çeşitli e-ticaret sitelerindeki kullanıcı yorumlarını gördüm.
Beyaz ışık aslında ama aracın orijinal halojen lambaları kadar aydınlatmadıklarını, sadece görüntüden ibaret olduklarını ve f/p açısından mantıksız olduklarını vs okudum.
Bu yorumlar neticesinde vazgeçtim. Ancak hala içimdedir acaba denesem mi diye.

Hatta okuduğum yorumlardan birkaçını ekleyeyim,

"Led zenondan bu ampule geçtim led zenona göre çok sönük kaldı ama led zenonda göz alıyordu artık bu ampule devam edeceğim belki önümü iyi goremeyecegim ama karşıdan gelenler rahat edecekler. "
"urune 114 tl verip degistirecek bir performansi yok aydinlatma zayif goruntu guzel fakat dikkat cekici hos bir görüntü istiyorsaniz led almanizi tavsiye ederim"
"Beyaz ışık veriyor, maviye veya sarıya kaçmıyor ancak ışık şiddeti düşük geldi bana. "

Ben bu yorumlardan sonra vazgeçmiştim ama karar sizin.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende bu yorumlarin hepsini okudum ve foruma danismak istedim.Belki aramizda kullanan vardir diye dusundum.Dah once kullandigim ledin markasi cree led idi ve arkasinda yaprak tarzinda sogutma modeli dedigimiz sekildeydi bilmem anlatabildim mi.Bu yeni aldigim kendinden sogutmali ve bariz belli ses geliyor ve rahatsiz edici.Bakalim eskisi gibi bi led bulabilirsem degistirecegim.

Niken ve inwells'in ledleri hakkında güzel yorumlar duydum ben çevremdeki kullananlardan. Sessiz olduklarını biliyorum fakat aydınlatma konusunda çok iyi değiller.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu yeni alip taktigim Niken marka led..Aydinlatmasi tatmin edici fakat ses sorunu var.

Bir arkadaşım Jettasında kullanıyor ama onda çalışırken ben ses vs duymamıştım. Belki modele göre değişiyordur bilemeyeceğim.

Size bol şans öyleyse, deneyimlerinizi paylaşırsınız aldıktan sonra.

Geri