Civic FC5 Piano black detaylar

Gümüş Gri Fc5'ime kapi kollari,Ayna kaplama,Kapı çıta alti ve ön panjur icin piano black yakisir mi arkadaslar.Uygulayan var mi ? Beyazda cok hos duruyor fakat gümüşe emin olamadim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gümüş Gri Fc5'ime kapi kollari,Ayna kaplama,Kapı çıta alti ve ön panjur icin piano black yakisir mi arkadaslar.Uygulayan var mi ? Beyazda cok hos duruyor fakat gümüşe emin olamadim.

Benim araçta vites konsolu kapı kontrol panelleri de dahil olmak üzere full yapılı. Premium bir görüntü oluştursa da zamanla cizilme yapıyor. Parmak izi kalıyor bol miktarda. Görüntü olarak hoş.
Araç içinden bahsetmiştim. Sen dış kısımdan bahsediyorsun :) yanlış anlaşılma olmuş.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ben size soyle bir tavsiye de bulunayim. Ayna kapaklari ve kapi kollari yarim ve tam kapatmiyor. Iyi bir ustaya ben olsam boyatirim. Ben aldim kapi kollarini ve ayna kapaklarini ama tam kapatmiyor. Aynalarin cama bakan taraflari kapi kollarinin kapiya bakan icte kalan kisimlari acikta kaliyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ben size soyle bir tavsiye de bulunayim. Ayna kapaklari ve kapi kollari yarim ve tam kapatmiyor. Iyi bir ustaya ben olsam boyatirim. Ben aldim kapi kollarini ve ayna kapaklarini ama tam kapatmiyor. Aynalarin cama bakan taraflari kapi kollarinin kapiya bakan icte kalan kisimlari acikta kaliyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Boyatma isine girmem yok , yaparsam alip yapistiririm , ön panjur boya mi senin ?

Geri