Piano Black Kaplandık

Bu sabah A-Car tuningde ön panjuru piano black kaplama yaptirdim.İslerinin ehli ve samimi bir iş yeri.Suan icin memnunum umarim zamanla güneste yada yikamada zarar görmez.Ayrica mustang modeli led taktirmayi dusunuyorum gumus aracima ne kadar iyi olur emin olamadim.Mustang modelinden baskasi zaten hosuma gitmiyor.Yaptirmali miyim ?20190522_113312.jpeg

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@samuraiii Güzel günlerde kullanın, söylediğiniz led ile ilgili örnek bir resim paylaşır mısınız?

Aracınız
Honda Jazz
Hayırlı olsun çok güzel görünüyor
Ben bursa da bi yere sordum aynı işlemi 250 tl dedi ama sürekli koruman lazım özellikle yıkamada dedi
Ufak açmalar yaparsa gelirsin düzeltiriz dedi
O parayı verip riske girmektense 400 civarına panjur almaya karar verdim ama daha elim ermedi
Şunu merak ettim söküp mü yaptılar kaplamayı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@samuraiii Güzel günlerde kullanın, söylediğiniz led ile ilgili örnek bir resim paylaşır mısınız?
Öncelikle tesekkur ederim.Forumdaki bu arkadasin aracindaki 3 cizgi seklinde ki led modeli..Gümüs renge nasil olur emin olamadim ? Forum da belki yaptiran vardir diye sormak istedim..Screenshot_20190515-001451.jpeg

250 TL kaplama icin cok yuksek bir fiyat..
Hayırlı olsun çok güzel görünüyor
Ben bursa da bi yere sordum aynı işlemi 250 tl dedi ama sürekli koruman lazım özellikle yıkamada dedi
Ufak açmalar yaparsa gelirsin düzeltiriz dedi
O parayı verip riske girmektense 400 civarına panjur almaya karar verdim ama daha elim ermedi
Şunu merak ettim söküp mü yaptılar kaplamayı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri