Piano black

Aracınız
Arkadaşlar iyi akşamlar..
Yan aynaları siyah yapmak istiyorum. Yaptıran ya da yapılan işlemler hakkında bilgisi olan var mı ?

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
evet gördüm teşekkür ederim ama bana sorduğum tuningte ki adam bunun piano black kaplamayla tutmayacağını söyledi yaptıranlar var dedim direk gösterdim inanmadı :D

Aracınız
İsi bilmeyenler yada kaliteli malzeme kullanmayanlarin mazereti. "olmaz ...."

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Aynalar çok kıvrımlı olduğu icin kaplamak zor uçlara doğru üst üste biniyo kaplama.a4 kağıdıyla küre kapladiginizi düşünün o misal.sonrada kenarlardan atma yapiyo.ha yapabilen yok mu pek tabi var.işte ona usta deniyo.o yüzden ben tuningciyim diyen is seciyo olmaz diyo.

Aynalar çok kıvrımlı olduğu icin kaplamak zor uçlara doğru üst üste biniyo kaplama.a4 kağıdıyla küre kapladiginizi düşünün o misal.sonrada kenarlardan atma yapiyo.ha yapabilen yok mu pek tabi var.işte ona usta deniyo.o yüzden ben tuningciyim diyen is seciyo olmaz diyo.

Abi benm genç bi kaplamacı arkadaş var kaplayamadığı yer yok aynalar konusunda bence şüpheliydim ama 1 ayı geçti yaptıralı atma yapmadı folyoyu ısıtarak yapıştırdığından nereyi yaparsan yap oranın şeklini alıyo birde şöyle bir durum var dolyo yazın sıcakta esnediğinden geri çekme yapıyodu tamponun altında yaşadık aynada olur mu dedim olmayacağını söyledi şaşırdım , incelediğimde aynaları kapladıktan sonra bittiği yere 1 cm fitil dediği aynı folyodan atmış geri çekme yapmadı gayet güzel :)

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1420782610.186314.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1420782610.186314.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 1
Helal olsun valla güle güle kullan yapan yapiyo hakkaten

ben dün yaptırdım aynalara folyo. Önce sökmeden üzerinden kaplama yapacaktı. İçine sinmedi ustanın kenarlarından atar bu zamanla su yedikçe dedi. İlk önce aynayı söktü daha sonra içindeki sekmanları ellemeden aynanın kapaklarının tırnaklarını attırarak kapağı söktü. Kaplamayı dışarda yaptı. daha sonra kapağı yerine yerleştirdi ve aynayı yerine taktı. Aynaların bana maliyeti 50 tl oldu. iyi oldu çok da güzelde oldu baya da oldu yanii :) iyi günler..

Geri