Piyasa değeri

Aracınız
IMG_9054.JPG
Aracım 2012 eco elegans 118 bin km
Ufak tefek cizikleri var
Lpg 96 bin km brc taktırdım
Lastikleri -aküyü yeni değiştim briston
Piyasa değeri nedir yeni arac aldım (2018 civic)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ekli dosyayı görüntüle 250379
Aracım 2012 eco elegans 118 bin km
Ufak tefek cizikleri var
Lpg 96 bin km brc taktırdım
Lastikleri -aküyü yeni değiştim briston
Piyasa değeri nedir yeni arac aldım (2018 civic)

Aracınızda boya ve değişen parça olmadığını söylüyorsunuz.
Piyasa ederi kavramı çok değişkendir. Şehre, alıcıya ve genel talebe göre değişir.
Sizin aracınızın 2015 model ve 50bin km bandındakileri 80bin civarına gidiyor. Aslında geçen yazın 85bin civarındaydı, sıfır faiz kampanyası ve KDV indirimi nedeni ile 80bin üstünde çoğu kişi sıfır'a yöneliyor (çevremde böyle gözlemledim), bu Civic grubunun ikinci ellerini bence bayağı baltaladı.
Sizin araç içinde benim tahminim 70-73 bandı arasındadır.
Ancak güncel durumda piyasadaki nakit döngüsünün zorluğu nedeni ile ikinci eller ciddi derecede sıkıntılı, yani şu anda aracınızı 70bine satamama ihtimaliniz var.
Benim görüşlerim bu şekilde.

Aracınız
2. El piyasası çok sıkıntılı, ÖTV indirimi Mart'ta bitecek belki ondan sonra ederini bularak satabilirsiniz.

Aracınız
Aracınızda boya ve değişen parça olmadığını söylüyorsunuz.
Piyasa ederi kavramı çok değişkendir. Şehre, alıcıya ve genel talebe göre değişir.
Sizin aracınızın 2015 model ve 50bin km bandındakileri 80bin civarına gidiyor. Aslında geçen yazın 85bin civarındaydı, sıfır faiz kampanyası ve KDV indirimi nedeni ile 80bin üstünde çoğu kişi sıfır'a yöneliyor (çevremde böyle gözlemledim), bu Civic grubunun ikinci ellerini bence bayağı baltaladı.
Sizin araç içinde benim tahminim 70-73 bandı arasındadır.
Ancak güncel durumda piyasadaki nakit döngüsünün zorluğu nedeni ile ikinci eller ciddi derecede sıkıntılı, yani şu anda aracınızı 70bine satamama ihtimaliniz var.
Benim görüşlerim bu şekilde.

Teşekküler verdiğiniz bilgiler için 73-74 verenler oldu onun üstüne cıkan olmadı beklemedeyim bende zaten cok alıcıda cıkmıyor piyasa kötü

kayhanbozkus

0
Yönetici
Fazlalik degilse yani maddi anlamda yuk olmuyorsa yaz başı hatta bayramı bekleyin. Piyasa "belki" canlanır.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri