Plasti dip kaput kaplama (beyaz)

Aracınız
Merhaba arkadaşlar..
Kaputa taş vb. Cisimlerin çarpmasi sonucu boya ve çizilmeler oluyor. Benim aracimdada vardi. Plastidip kaplatmayi tercih ettim..

Ilk olarak kaput çevresi gazete ile maskelendi..

IMG_3844.jpg

daha sonra ustamiz uygulamaya başladi..

IMG_3847.jpg

vee aracimizin son hali..

IMG_3850.jpg

IMG_3852.jpg

bence gayet hoş durdu. Bu sayede çizilmelere ve boya atmlarina karşi önlem alindi..

Hakan Uzun

0
Yönetici
Plasti dip kaput kaplama (beyaz)

Hayirli olsun
Maliyeti ne oldu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Leo

0
Çok güzel olmuş daha ucuz maliyete şeffaf film de yaptırılabilir plasti dip biraz mat duruyor ama işçilik iyi sonuç iyi güle güle kullanın :)

Aracınız
Çok güzel olmuş daha ucuz maliyete şeffaf film de yaptırılabilir plasti dip biraz mat duruyor ama işçilik iyi sonuç iyi güle güle kullanın :)

Ben şeffaf film kaplattım, birkaç sene sonra güneşten kaynaklanan boya farkı olacağı kanaatindeyim. Bence komple beyaz kaplanmalı yada senede bir araç değiştirilmeli :D

kyrie

0
Aracınız
Çok hoş olmuş :) Geçenlerde akrabamın biri plastidip ile arabasını komple boyattı. 5 Renk kaydettirdi ruhsata, Şu bildiğimiz farklı noktalardan bakınca farklı renklere bürünen tarzda yaptırdı bayada şık oldu :) Civic'e yakışır mı bilemedim gerçi ama mat gri füme tarzı birşey çok hoş durur eminim :)

Aracınız
Güle güle kullanın. Ama zamanla diğer parçalar ile kaput arasında ton farkı oluşmayacak mı ?

Geri