plastidip

Aracınız
özellikle tampon ve aynalardaki tamiratlar için kolay, ucuz ve iyi sonuç veren bir uygulama gibi görünüyor internette ama deneyen varmı acaba

Aracınız
bu konuyu dış modifikasyonlarda açmam daha doğru olacakmış ama dalgınlığıma gelmiş

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2426]rsipahi[/MENTION]

Konuyu doğru bölüme taşıdım, Plastidiple ilgili [MENTION=214]Sercan[/MENTION] arkadaşımızın jant kaplama konusu vardı inceleyebilirsiniz.

Sercan

0
Aracınız
[MENTION=2426]rsipahi[/MENTION]
Tamirat derken, rötuş gibi işlemler için kullanıp küçük çizik kısımlara yapılacaksa plastidip ile olmaz. Rötuş boyası kullanmanız daha iyi olur. Parçanın bütün yüzeyini boyarsanız plastidip daha kalıcı sağlam olur, yine de derin bir çizik ise doldurma özelliği olmadığından çizik olan kısım çukur görünecektir.

Uygulama ile ilgili [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] abinin bahsettiği konuya alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://civictr.com/showthread.php/1381-Plastidip-ile-Jant-Kaplama

tugi

0
Aracınız
Araç kaplamalarda plastidip mi daha iyi yoksa kaplamacıların kullandığı yapışkan kagıtlarmı?

Aracınız
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] eline sağlık çok güzel bir çalışma olmuş youtube dede benzer bir video izlemiştim hatta birde tümden tampon kaplama çalışması vardı. dedğiniz gibi bölgesel uygulama olmaz ama tümden tampon kaplamada oldukça güzel sonuçlar alınabilir

Sercan

0
Aracınız
Araç kaplamalarda plastidip mi daha iyi yoksa kaplamacıların kullandığı yapışkan kagıtlarmı?

Bana sorarsanız plastidip, uygulama ve tamiri folyoya göre çok daha kolay

[MENTION=214]Sercan[/MENTION] eline sağlık çok güzel bir çalışma olmuş youtube dede benzer bir video izlemiştim hatta birde tümden tampon kaplama çalışması vardı. dedğiniz gibi bölgesel uygulama olmaz ama tümden tampon kaplamada oldukça güzel sonuçlar alınabilir

Teşekkür ederim. Evet yam parça kaplaması yapıldığında çok güzel şeyler ortaya çıkabiliyor. Ayna kaplaması veya ön tampon altının ortasında da iyi duruyor. Uygulaması da çok kolay, tam bize hitap eden bir malzeme 2 saatte uygula beğenmezsen sök

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar beyaz renk fb7 aracımın ön tamponda sürtmeden dolayı çizikler var benden önceki sahibide boyayla rötuş yapmış açıkcası pek özenli birşey olmamış gözüme takılıp duruyor. Plastidip ile ön tamponu boyasam nasıl olur aceba? Yani renk ton farkı belli olur mu, uygulama yapan arkadaş var mı tavsiye verebilecek?

Geri