Plastik ek tampon boyama

dnz365

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar arkadaşım fc5'ine ön arka turbo ek tampon almış montajı yaptırmış ama boyasını yaptırmamış araç siyah ekleri boyuyabilecegimiz bildiginiz sprey veya boya markası varmı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar arkadaşım fc5'ine ön arka turbo ek tampon almış montajı yaptırmış ama boyasını yaptırmamış araç siyah ekleri boyuyabilecegimiz bildiginiz sprey veya boya markası varmı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam boya işi sıkıntılı astar boya vernik vs. atmanız gerekiyor, en güzeli boyacıya yaptırmanız.

Aracınız
Ben de spoiler aldım 110 lira ama boyarsak 250 olur dediler, boyasız aldım. 20 liraya da 100*130 cm karbon fiber folyo aldım, onunla kaplamayı düşünüyorum.

Düz bir cisim olmadığı için zor olacak gibi ama denerim en azından.
Hatta fikir verebilecek biri olursa sevinirim. Folyoyu yapıştırırken saç kurutma makinesi ile ısıtsam şeklini alarak yapıştırma şansım olur mu acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben de spoiler aldım 110 lira ama boyarsak 250 olur dediler, boyasız aldım. 20 liraya da 100*130 cm karbon fiber folyo aldım, onunla kaplamayı düşünüyorum.

Düz bir cisim olmadığı için zor olacak gibi ama denerim en azından.
Hatta fikir verebilecek biri olursa sevinirim. Folyoyu yapıştırırken saç kurutma makinesi ile ısıtsam şeklini alarak yapıştırma şansım olur mu acaba?

Son durum nedir deneme şansınız oldu mu?

Aracınız
Son durum nedir deneme şansınız oldu mu?

Denedim ama üst kısım tek parça oldu ve çok hoş durmasına rağmen yanlar ve altta kalan kısımları yama yapmak zorunda kaldım, güzel durmadı. Tabi üstü güzel olunca uzaktan güzel görünüyor. Yakından bakınca kötü durur diye yapıştırma konusunda kararsız kaldım maalesef. Fotoğraf atarım fırsat bulunca.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13428]MaDMaxiBo[/MENTION] Çok kötü değil bir iki denemeyle istenilen sonuç çıkacak gibi duruyor.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bari mlzemeleri bir tuningciye goturup sadece kaplamasina para verseydiniz en azindan aldiginiz folyo cop olmazdi. [MENTION=13428]MaDMaxiBo[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bari mlzemeleri bir tuningciye goturup sadece kaplamasina para verseydiniz en azindan aldiginiz folyo cop olmazdi. [MENTION=13428]MaDMaxiBo[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok mu kötü olmuş :D
Folyo çöp zaten, en ucuzundan aldım. Fön makinesi ile biraz ısıtınca deliniyor hemen. Hem zaten tekrar kaplayacak kadar kaldı, yarısını kullandım.

Geri