Polarize cam filmi fiyatı!

Aracınız
Bugün sordum normal 3m cam filmi için 5 cam 300 lira dediler Adanada, 5 sene garantili diyorlar. Ama sadece ön cam polarize renksiz film için 350 lira diyorlar.
Tamamını polarize film yapalım desem 1500 lira diyecek herhalde!

Polarize renksiz film bu kadar pahalı mı? Yaptıran var mı?

Aracınız
Arkadaş 3 sene önce ucuzundan yaptırmış gayet iyi durumda halen. 3m falan fazla para verme diyor boşuna. Kafam karışıyor. Şu an en ucuzu 150 lira.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13428]MaDMaxiBo[/MENTION] Eski aracımda 3M CS35 cam filmi vardı gayet güzeldi, sizin sorduğunuz 3M in hangi model olduğunu öğrenin 300 TL verip sahte film yapılmasın.
Aracınıza uzun süre binecek iseniz kaliteli bir şey yaptırmanızı tavsiye ederim.

Polarize cam filmi fiyatı!

Arkadaş 3 sene önce ucuzundan yaptırmış gayet iyi durumda halen. 3m falan fazla para verme diyor boşuna. Kafam karışıyor. Şu an en ucuzu 150 lira.

Turkmenbasinda autoblack diye bir yer var groseri markest karsisi shell petrol yaninda 130 tl yaZiyodu mekan adana seyhanda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Teşekkürler hocam. Sorarım buna 100 lira falan olursa yaptırırım yoksa ertelerim bir süre daha. Nakit sıkıntısı oldu biraz yoksa iyisinden şaşmam diyordum.

Sıkıntı olursa söker atarsın diyor arkadaş da.

Aracınız
vallaha polarize falan bilmem. ama kanalda bu pazarın kurulduğu yerin karşısında damacı hasan var. eski usta diye ona gittik 120-130 tl ye yapanlar vardı dedim usta önemli. oda 200 e yaptı ama rezil eti. pişman oldum söktürecem. usta çok önemli. her yeri baloncuklu ufak ufak. bahanede yok içinde kurşun var yok koruma camı olmadan olmaz. yani yapan nasıl yapıyor. adam camı bile güzel silmeden yaptı. cam filmleri kalite olarak fark eder ama 10 yıl garanti olsa ne olur. film kalitesinden önce usta bulun beyler.

Aracınız
Malzeme kalitesizse ustalık önemli, kaliteli malzeme ile basit işçilikle gayet iyi sonuç elde edilebilir.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Yan camlara filmi kendim çektim. 25-30 liraya 5-8 metre falan en açık ton film sipariş ettim netten. Bir iki uğraştım kötü oldu ama sonra idare eder bir şekilde dört camı yaptım boş zamanlarda uğraşıp.
Ön cam için bir usta kaput koruma filmi çekerim dedi 100 liraya. Güneşten korur mu dedim, bilmem ama yaptıran çok var ben de yapıyorum dedi. Bir denesem mi dedim ama!

[MENTION=13428]MaDMaxiBo[/MENTION] kaput filminin Güneş'ten korumaması lazım zaten. Korursa zamanla renk tonu farkı oluşur arabanızda. Ayrıca kalitesiz çektirirseniz kaput filminin kendi rengi de değişir görüntü hoş olmaz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
3m crystal ön cam filmi vardı bende. Arabayı aldığımda (2014) 400 tl değerindeydi. Arabayı alırken hediye edilenlerin arasındaydı. Ön cam değişti dün. Sordum fiyatını tekrar. Aynı cam filmi için 650 tl fiyat çektiler. 300 tl olsa hemen yaptırırım....

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri