Prins lpg sorun acil

rok206

0
Aracınız
Ben oyle bir sey duymadim acikcasi. Varsa oyle bir sey gerekcesiyle yazarsa biz de ogrenmis oluruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

işte bende onu anlamadim kimsede gerekce yok kulaktan dolma bilgi mi bilmiyorum.sizlere sormak istedim o yüzden.

bir sorun daha mevcut buji değişimi subap ayari ve lpg ayari yapıldı.araçta herhangi bir sorun yok şuanlık.yalnız geri viteste araçta titreme var.koltukta içim bildiginiz karıncalaniyor.ama rölantide herhangi bir düşme dalgalanma yok.bu yapılan işlemlerden önce öyle bir sorun yoktu.araç N yada D'de herhangi bir sıkıntı yok.ama R de bu sorun var subap ayarindan veya lpg ayarindan sonra oldu.hangisindendir sorun bilmiyorum ama sorun ne olabilir sizce :(

rok206

0
Aracınız
Ben oyle bir sey duymadim acikcasi. Varsa oyle bir sey gerekcesiyle yazarsa biz de ogrenmis oluruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başka bir ustadan ögrendigim kadariyla benzin pompasi devamli çalışan ve sogutmasını benzinle yapan bir yapısı varmiş.yeterli miktarda benzin olmayinca sogutma işlemi tam anlamiyla yapılamayacagi için benzin pompasi yanarmiş.o yüzden çeyrek deponun altına düşürmeyin denilen olayin kaynagi buymuş.

Geri