Prins mi brc mi

2013 eco elegance oto.aracımı yeni aldım malumunuz benzin fiyatları ve araca olan merakımdan kaynaklı 1000 km de 480 tl benzn parası verdim.aracıma lpg taktırmak istiyorum forumu yaklaşık 2 haftadır didik didik okudum ve kendime göre net bi cvp bulamadım.sizden ricam lpg markaları uyum-performans olarak bana önerileriniz ve montajda dikkat etmem gereken hususlar.herkese kazasız sürüşler diler şimdiden teşekkür ederim..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
honda kendi fabrikasında brc taktırıyor eğer aracınız garanti durumu devam ediyorsa son kontrolleri yapın serviste garanti kapsamında değişebilecek şeyleri değiştirin sonra lpg dönüşümü yaparsınız nerede oturuyosunuz birde?

honda kendi fabrikasında brc taktırıyor eğer aracınız garanti durumu devam ediyorsa son kontrolleri yapın serviste garanti kapsamında değişebilecek şeyleri değiştirin sonra lpg dönüşümü yaparsınız nerede oturuyosunuz birde?

Bütün bakımlarını sagolsun benden önceki sahibi esay honda da yaptırmış.bi eksiği yok masallah saat gibi ama yakıt ciddi fazla.performans kaybı yasamak istemiyorum prins markasının diğer alman grubu araclar için öve öve bitiremiyorlar.önceki aracımda brc vardı %20 yani 1 vites bi performans kaybım oluyordu.çok kararsızım şuan.

Aracınız
Bütün bakımlarını sagolsun benden önceki sahibi esay honda da yaptırmış.bi eksiği yok masallah saat gibi ama yakıt ciddi fazla.performans kaybı yasamak istemiyorum prins markasının diğer alman grubu araclar için öve öve bitiremiyorlar.önceki aracımda brc vardı %20 yani 1 vites bi performans kaybım oluyordu.çok kararsızım şuan.

Bende brc var sorunsuz işliyor ama karar sizin

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul da tavsiye edeceğiniz usta servis var mıdır ? Bende aynı hangi markayı taktırsam diye kararsızım.

Dudullu karosan sanayi sitesinde üçel lpg var tavsiye ederim. Dilersen özel mesajdan numaralarını yolluyabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri