Radar cezasini odeyemiyorum

Aracınız
E devletten gordum 16.11.2016 da ceza yemisim radardan. Odemeye gittim postahane ve maliyeye e devlet ekran goruntusuyla illa cezanin bana teblig edildigi tarihi istiyorlar. Tayin sebebiyle tasindim fakat eski adrese gitmis biri teblig almis. Muhtar postahane trafik denetleme vs bi suru yeri aradim. Bi sekilde ulasamadim teblig tarihine. 15 gun gecmeden odemenin bi yolunu bilen varmi elimde olan tek sey e devlet ekran goruntusu.
Ne yapabilirim itirazim yok.
Cezanin kesildigi gun teblig edilmis olsada daha bir haftalik ama odeyemiyorum. Para veriyorum almiyorlar. Ilginc. Yardim.

Leo

0
gib.gov.tr adresinde, beyanlı trafik cezası ödeme kısmına girerek ödeme yapabilirsiniz, ceza bilgilerine e devlet üzerinde gördüklerinizi, tebliğ tarihine de bugünü yazabilirsiniz.
Ceza tutarını, e devlet üzerinde gördüğünüzü yazmalısınız, tebliğ tarihini bugün yazdığınız için ödenecek kısmını kendisi %25 indirimli hesaplayacak.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MENU_MTV

Aracınız
Teblig edilmemisse teblig tarihi bugun tarihi olmalidir diyo ama birine teblig etmisler. Nasil olcak simdi

Leo

0
İlk mesajda tarihi belirtmişsiniz yeni fark ettim, tebliğ tarihine 17.11.2016 yazarak ödeyebilirsiniz, %25 indirim içerisinde kalıyor.

Aracınız
E devletten gordum 16.11.2016 da ceza yemisim radardan. Odemeye gittim postahane ve maliyeye e devlet ekran goruntusuyla illa cezanin bana teblig edildigi tarihi istiyorlar. Tayin sebebiyle tasindim fakat eski adrese gitmis biri teblig almis. Muhtar postahane trafik denetleme vs bi suru yeri aradim. Bi sekilde ulasamadim teblig tarihine. 15 gun gecmeden odemenin bi yolunu bilen varmi elimde olan tek sey e devlet ekran goruntusu.
Ne yapabilirim itirazim yok.
Cezanin kesildigi gun teblig edilmis olsada daha bir haftalik ama odeyemiyorum. Para veriyorum almiyorlar. Ilginc. Yardim.
Ceza yedikten sonra sms falan mı geldi nasıl gördünüz cezayı. Tesadüfen e devlete girdiğinizde mi farkettiniz?

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
800 km yol geldim hava kararmadan geliyim diye ALLAH ne verdiyse bastim. Ben bi radara sukrettim. Ertesi gun kactane ceza var acaba diye e devlete girdim. 1 tane gorunce sevindim hemen odemek istedim ama malesef olmadi.

Aracınız
Vay be dediğinize göre radarlarda baya azalma var. O hızda 800 km de 1 tane denk gelmesi güzel ortalama :)

Aracınız
İlk mesajda tarihi belirtmişsiniz yeni fark ettim, tebliğ tarihine 17.11.2016 yazarak ödeyebilirsiniz, %25 indirim içerisinde kalıyor.

Teblig tarihini 17 si yazinca misal 20 sinde teslim almissa alan bi sorun olmaz dimi kesin eminmisiniz. Sonucta e devletteki gorunen cezanin seri sira nosunu yazicam. Ama cezayi e devlette gordum falan gibi bi yaziyi yazicak yer bulunmuyor.

Aracınız

Vay be dediğinize göre radarlarda baya azalma var. O hızda 800 km de 1 tane denk gelmesi güzel ortalama :)

Bilecik gibi bi ilk 2 saniye arayla 2 radar cezasi yollayan bi il beni pas gecmis. ?
Ama arabayi ilk calistirdigim gun affetmedi.

Geri