radyo aydınlatma sorunu

ailkay

0
gece yolculuğunda farkettim ve bu olay bir kaç kere oldu. radyo bölgesindeki tuşların aydınlatması bazen yanıp sönüyor. göz kırpar gibi. bu sorunu yaşayan daha önce oldu mu acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: radyo aydınlatma sorunu

Ynt: radyo aydınlatma sorunu

Yaşamadım ama akü göstergesini kontrol etmekte fayda var.

Ben de yaşadım, ama kanımca,bu bir aldanma,goz yorgunluğu,dikkatli odaklandiginizda bunu gormuyorsunuz kesinlikle

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
gece yolculuğunda farkettim ve bu olay bir kaç kere oldu. radyo bölgesindeki tuşların aydınlatması bazen yanıp sönüyor. göz kırpar gibi. bu sorunu yaşayan daha önce oldu mu acaba?

dün gece Amasya'ya gittim ve benim de başıma geldi. Ben herhalde yoruldum dedim ondan oluyor sandım. Acaba göz yorgunluğu mu yoksa gerçekten gidip geldi mi anlayamadım. Benim dikkatimi çeken orada bir an ışığın gidip gelmesi. Ben gözü yoldan ayırıp radyoya bakana kadar ışık yanmıştı bile. Sanki böyle anlık orada bir değişim oldu.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] [MENTION=366]ANDROIDER[/MENTION] [MENTION=1273]Gorkemfb7[/MENTION] [MENTION=249]ailkay[/MENTION]

Beyler aynı sorunu bende yaşadım. Ama ben hep göz yanılması gölge alana denk geldim falan sanıyordum. Sebebini çözemedim. Onu yaşadığım an radyo kısmına bakana kadar yanmıştı bile. Milisaniyelik bişey sanırım.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar benim başıma da gelmişti, bunun sebebi ampüllerden kaynaklanıyor. Şase yapıyor ya da herhangi bir ampülün dibi oksitlenmiştir. Sıkıntı çıkartacak bir durum yok meraklanmayın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
aynen 2016 model bende de aynı oldu ama bana öle geliyor sanıyordum ama bende bu sık oluyor servise giden veya bu sorunu halleden varsa çok memnun olurum galiba fabrika hatası bu olay

Geri