Rakip modeller satiş artirirken honda 3 ayda yari yariya az satti sizce sebebi nedir

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bir honda kullanıcısı olarak yeni civic'e honda sense gelmeden almam. Dizel fiyatına benzinli araç satması da ayrı bir eksik tabi

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bir firma arac cikarir toyota olsun honda olsun audi olsun farketmez.Araci almadan once ozellikleri bellidir isteyen alir istemeyen almaz.Niye bukadar elestiri var anlamiyorum.Kaldiki honda hicbir zaman satis rekorlari kiran bir marka degil.Bu kasa digerlerine gore cok bile satti bence.Arkadas yeni seat aldi full modeli ondada ekran kucucuk yolcu koltugunda yukseklik ayari yok ne bilim bakiyorum hic bise yok bu sadece hondada degil.Evet eksikleri var ama satisini etkilyecek sekilde degil bence.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bahsettiğiniz seat kaç tl?

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hondanin satis politikasini her zaman elestiriyoruz da karsilastirilan araclar birbirine denk degil. Sedanla hb leon karsilastirmak hic dogru degil. Biri 4200mm biri 4600mm arada 40cm fark var. Mevcut aksesuarlar da farkli. Ayrica arac isi zevk isi, insan alistigi yerden gidiyor. Tartismak bosa

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
Kesinlikle dogru, isteyen alir isteyen almaz. Her bireyin dogrusuda yanlisida kendine. Benim aracimda fc5 ve herangi bir gocuk yok, olmaz demiyorum olursa telafisi var cokta takilmam. Araliktan beri kullaniyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gazi06

0
Aracınız
Satışlar azaldı diyorsunuz ama aradıgım bayiler agustos araçlarının tamamını temmuzda sattık diyorlar. Millet sıraya geçmiş aylar öncesinden almak için. Bu nasıl satış azalması anlamadım

gazi06

0
Aracınız
FC5 kasa çıkalı daha 1 sene oldu olmadı. 2 sene içerisinde patlayacağını düşünüyorum. Ayrıca sitede verilen satış rakamlarına pek itimat etmiyorum

Geri