Rektefiye

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Krank değişmedi. Usta kranka zarar gelmediğini söyledi. Bütün ana kol yatakları ve kenar yatakları değişti. Kızıl ana kol yatağı kullanıldı. Yağ pompasının değişmesine gerek olmadığını sağlam olduğunu söyledi usta. Aracı aldım. 20 km gittikten sonra tekrar yatak sardı. Başımın belası oldu bu araba. Bugün çekici ile tekrar ustaya götüreceğim ama artık o ustaya güvenmiyorum. 1 buçuk yıl garanti verdiği için ona gidiyorum ama sanırım şimdi başka birine bırakacağım arabayı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayret birşey işi iyice çocuk oyuncağına döndürmüş. Sonuç usta çöp çıktı.
Rektefiyede tamirci, tornacı ve yıkamacı ayrı ayrı ustalara gider. Tamirci parça seçimi ve toparlamayı yapar. Belli ki Honda'dan anlamıyorlar! Para iadesi olursa başka ustaya gidin. Aynı ustada devam edilecek ise ek olarak zırnık vermeyin. Allah sabır versin.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
İnsan basit bir sorun bile tamir sonrası duzelmediginde ne kadar bunalıyor, artık bu sarmal motorda olursa ne kadar can sıkar malum.
Artık o ustada iş olmadığı kesinleşmiş, tam olmasa da yarıdan fazla ücret iadesi için bastırın. Orada daha fazla zaman ve para kaybetmeyin.
İyi bir araştırma yapıp size yakın güvenilir bir Honda ustasına arabanızı götürmeniz en sağlıklı seçenek gibi duruyor.

Geri