Renk konusunda fikir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bende Beyaz Civic Executive Eco aldım nasip olursa 2 haftaya teslim alacağım. Aradaki fark kesinlikle değeceğini düşünüyorum Deri koltuklar, multimedya ve 7" ekran, Led Farlar ve sisler, Renkli gösterge ve dijital ekran, Star-stop. Bunlar bence gayat 10 bin edecektir. :eek:k:

Aracınız şimdiden hayırlı olsun, tavan kaplamayı kaliteli bir markaya (lumar, 3M vs.) yaptırmanızı tavsiye ederim,

dnzkrt

0
[MENTION=5324]ilkerr[/MENTION] bence renk beyaz gerisi heyecan. Paket olarak size maddi sıkıntı yaşatmayacak ise executive alın derim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
gümüş gri alın derim..beyaz iyi ama aracın hatlarını gizliyor ve herkez beyaz alıyor civicte..füme renk de aracı göstermiyor..ben de turboyu bekleyenlerdenim :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
gümüş gri alın derim..beyaz iyi ama aracın hatlarını gizliyor ve herkez beyaz alıyor civicte..füme renk de aracı göstermiyor..ben de turboyu bekleyenlerdenim :)

Forumun yarısı turboyu bekliyor, ne turboymuş :D

Aracınız
Turbo tabi iyi olur ama benzin fiyati hergun artarken nasil binilecek merak etmiyor degilim.

cok agresif kullanılmazsa şu anki mevcut normal benzinli civicden daha az yakıyor..torku da çok iyi turbonun..umarım 105 i aşmaz fiyat olarak..fiyat abartılı olursa 2. el başka markalardan bi araç bakıcam..mevcut atmosferik fc5-fb7-fd6 civicleri de almayı düşünmüyorum..

Yeni kasa benzinli alan arkadas var 65 kurus yakiyormus binemedi lpg taktiracak.Tabi bu zevk ve maddiyat meselesi bana 30 kurus fazla gelir baskasina 60 65 kurus ideal gelir keske turboyada lpg takma imkani olsa bende ona binmek isterim.Ama dedigim gibi kesinlikle binilmez v.s demiyorum sadece yakit can sikar diyorum.

Trust

0
Aracınız
Aslan besleyen yemine katlanır diye bi laf vardır.
Civic de aslan değil ki katlanalim be kardeşim. Olsa olsa günümüz teknolojisinde kanı.

Aracınız
Civic FB7 2014
Öncellikle Aracınız hayırlı olsun ben yurt dışında yaşıyorum burdaki renkler türkiye modelinde var mı bilmiyorum fakat 2 renk önerisinde bulunabilirim Ay gümüşü metalik ve Modern gümüş metalik eger bu 2 renkten hic biri yoksa beyaz rengi tercih edebilirsiniz kazasız belasız iyi günlerde kullanın aracınız.

Aracınız
ben kesinlikle koyu renkleri tavsiye ederim bu kasada daha geniş ve uzun görünmesinden dolayı

Cosmic gri yada füme diye geçen renk

Geri