Renk konusunda yardım

Sami

0
Aracınız
Önceki FD6 aracımda fümeydi, yine fümeye devam :) Bence füme rengi de değerlendirin...12.jpg

nokiac

0
Bordo,füme güzel renkler

505b683f5df379309f309cbc418e3c2a.jpg

c6504f5016cadd52e7d0917aa3e86ea1.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sami

0
Aracınız
Bordo da çok güzelmiş..Alırken canlı bordo renk görseydim fikrim değişebilirdi sanırım :) Izgara girişi siyah renkmiydi sonrada değişiklik mi yaptınız ? Siyah-bordo güzel olmuş.

Amerika'da piano black ön ızgaralar çıkmış. Bordo ile çok güzel olur ;

http://i.ebayimg.com/00/s/MTA2OVgxNjAw/z/Ms0AAOSww9VXhf2L/$_3.JPG

nokiac

0
Bordo da çok güzelmiş..Alırken canlı bordo renk görseydim fikrim değişebilirdi sanırım :) Izgara girişi siyah renkmiydi sonrada değişiklik mi yaptınız ? Siyah-bordo güzel olmuş.

Amerika'da piano black ön ızgaralar çıkmış. Bordo ile çok güzel olur ;

http://i.ebayimg.com/00/s/MTA2OVgxNjAw/z/Ms0AAOSww9VXhf2L/$_3.JPG

sami kardeş araç benim değil ki bir arkadaş internetten yolladı bana. Ben de fikir vermek için konuya ekledim Benim olmasa bile dediğin gibi Siyah-Bordo ikilisi yakışmış asil bir duruşu var Güzelim ülkemizin Honda bayilerinde bu rengi göremezsiniz. Genelde müşterinin isteği üzerine getiriyorlar. Bayilerde ki renkler ekseriyetle beyaz,siyah,füme, mavi tarzı renkler bildiğim kadarıyla.

Aracınız
Benimde önceki aracım beyaz fb7 idi.sonra sıfır alırken fb7 yi bordoyu içerde gördük ve aldık.ama şuan sorsanız da füme de alırım.o da çok güzel.

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Renk konusunda yardım

Ben 1.6 Executive Eco (otomatik) Beyazını aldım
Son dönemlerde güneş yanıklarını baz alırsak eğer Beyaz en güzeli

1f216199b8d89ac0595f4bdd6b17f744.jpg

Sami

0
Aracınız
sami kardeş araç benim değil ki bir arkadaş internetten yolladı bana. Ben de fikir vermek için konuya ekledim Benim olmasa bile dediğin gibi Siyah-Bordo ikilisi yakışmış asil bir duruşu var Güzelim ülkemizin Honda bayilerinde bu rengi göremezsiniz. Genelde müşterinin isteği üzerine getiriyorlar. Bayilerde ki renkler ekseriyetle beyaz,siyah,füme, mavi tarzı renkler bildiğim kadarıyla.

Aracı biraz fazla pıstırmışlar :) :) Ama renk cidden güzel..
Bu arada ön mazgalı siyah yapmak için kaplamalar da çıkmış.Arkası yapışkanlı dışı desenli bir malzeme kullanıyorlar..
Sizinki siyah Civic sanırım, black edition'ı güzeldi onunda :D

Geri