Renk secimi

Aracınız
Civic FC5 2020
1) Kozmik Mavi
2) Beyaz
3) Füme
4) Gümüş Gri
Benim sıralamam bu şekilde zevkler değişir elbette :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

aykutoğlu

Özel Üye
Kapalı garajım olsa kesinlikle siyah alırdım olmadığı için kozmik mavi tercih ettim. Bakımı zor mu? Baya zor... Komşumun metalik gri Toyotası var benim kadar yıkamaz ama her zaman temiz görünür. Şu an yeniden alma seçeneğim olsa:
1. Karbon gri
2. Gümüş gri
Olurdu beyaz kesinlikle düşünmem malum honda boya kalınlığı belli forumda boya atması şikayetkeri hep beyaz renkte metaliklerde olan cila tabakası opak beyazlarda yok. Renk arktik beyaz diye geçiyor insan Toyota'nın sedef beyaz gibi bişey bekliyor ama malesef bildiğiniz buzdolabı boyası gibi opak.
Ayrıca her iki gri renge de karbon görünümlü, piano black ve nikelaj aksesuarlar harika oluyor

Birde İngiltere üretimi hb lerde kozmik mavi daha bi güzel daha bi canlı duruyor yerli üretim sedanlarda biraz daha koyu oluyor kozmik mavi..

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2019
Gri alın bence
Kapalı garajım olsa kesinlikle siyah alırdım olmadığı için kozmik mavi tercih ettim. Bakımı zor mu? Baya zor... Komşumun metalik gri Toyotası var benim kadar yıkamaz ama her zaman temiz görünür. Şu an yeniden alma seçeneğim olsa:
1. Karbon gri
2. Gümüş gri
Olurdu beyaz kesinlikle düşünmem malum honda boya kalınlığı belli forumda boya atması şikayetkeri hep beyaz renkte metaliklerde olan cila tabakası opak beyazlarda yok. Renk arktik beyaz diye geçiyor insan Toyota'nın sedef beyaz gibi bişey bekliyor ama malesef bildiğiniz buzdolabı boyası gibi opak.
Ayrıca her iki gri renge de karbon görünümlü, piano black ve nikelaj aksesuarlar harika oluyor

Birde İngiltere üretimi hb lerde kozmik mavi daha bi güzel daha bi canlı duruyor yerli üretim sedanlarda biraz daha koyu oluyor kozmik mavi..

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
kesinlikle katılıyorum daha önceki civic aracım beyazdı beyaz boya bu araclarda çok hassas

Aracınız
Civic FC5 2020
1. Karbon gri
2. Gümüş gri

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Makyajlı HB lerin laciverti kozmik mavi değil hocam Obsidyen Mavi :)
Keşke sedanda da olsa gölgede, güneşte, her ışıkta inanılmaz güzel bir renk

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Geri